Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale na Netflix
Better Call Saul.
No i mamy kolejne odcinki finałowego niestety już sezonu. I jest bardzo dobrze!
Poziom poprzednich został utrzymany jeśli nie przekroczony. Znowu akcja dzieje się wielopoziomowo bo to i rozgrywki pomiędzy kartelami narkotykowymi i prawnicze knowania Saula Goodmana. Na razie idzie mu dobrze. Trzymam kciuki żeby tym razem jego było na wierzchu.

Odpowiedz
REKLAMA:



Jak Wam się podobał serial Zachowaj Spokój? Bo jak na polską produkcję całkiem przyzwoicie. Bez szału ale można zerknąć.

Podziękowali: arkady1964
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(28-04-2022, 12:56 PM)mjw napisał(a): Jak Wam się podobał serial Zachowaj Spokój? 

O tak, jak najbardziej do obejrzenia, nawet z naciskiem na słowo warto, Vision/Atmos full wypas [Obrazek: r010.gif]

Ale teraz muszę ochłonąć po serialu Yakamoz S-245 [Obrazek: e020.gif]




Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
Już w czwartek Clark.
Zapowiedź zdradza iście wybuchową mieszankę.
Na pewno spróbuję.
Odpowiedz
Odpowiedz
Dzisiaj pojawił się drugi sezon bardzo mocnego serialu Snabba Cash.

W pierwszym widzieliśmy w bardzo surowy sposób pokazany szwedzki świat ulicy, drobnych i większych przestępstw, świat wielkiego biznesu i świat mafii. Na pierwszym planie mamy kobietę która nie cofnie się przed niczym, żeby stać się kimś, zawrze pakt nawet z diabłem, żeby ochronić swoją pozycję i rodzinę. Jako, że pochodzi niezamożnych imigrantów to musi pokazać wszystkim na co ją stać. W Szwecji przecież zawsze będzie kimś z zagranicy o słabszej pozycji społecznej, a pośród swojej społeczności jest tylko samotną kobietą z dzieckiem.
Środowiska i warstwy społeczne pokazane w serialu  w zasadzie nie różnią się pomiędzy sobą niczym. W każdym z nich każdy chce być na górze, wydymać innych i zarobić jak najwięcej.
Świetnie to jest zagrane, obraz jest bardzo sugestywny, mocny ale uzyskany za pomocą prostych środków. Nie ma tu cienia amerykańskiej przesady i patosu. Oby drugi sezon był nie gorszy niż jedynka.
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Dzisiaj wielki dzień dla serialożerców. Na N premierę ma piąty sezon The Crown.


A ja chciałem polecić miniserial W zamknięciu.
Jestem w połowie i bardzo mi się podoba.
Bardzo to pokrętna historia w której najbardziej moralną osobą jest morderca swoje żony,przebywający w celi śmierci, który jako notatnika używa seryjnego mordercy ćwiartującego swoje ofiary, zeby z nich zrobić np. stojak na gazety.
Serial zdaje się od początku do końca być wiernym postawionej tezie, że każdy z nas z łatwością może stać się mordercą. Potrzeba bardzo niwiele, żeby do tego doszło. I robi to bardzo wiarygodnie.
Świetnie to jest zagrane. David Tennant a zwłaszcza Stanley Tucci pokazują na co ich stać.


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
Tym razem coś z krajowego podwórka.
Brokat.
Zacznę może od plusów bo ich tu jest nie za dużo.
Piękne zdjęcia, fajny montaż, muzyka, scenografia świetne. Piękne panie w całej okazałości cieszą oko.
Tylko niestety reszta pod psem. Akcja umieszczona w połowie smutnych lat siedemdziesiątych tutaj pokazana jest tak barwnie i kolorowo, że aż chciało by się tam wtedy żyć. Stany z tamtych lat to smutny zaścianek. Zupełnie to jest niewiarygodne.
Do tego główne bohaterki to prostytutki. W serialu jednak pokazane są jako te najinteligentniejsze, najbardziej wrażliwe, najbardziej zaradne, jako te które wybrały jedyną słuszną drogę. Tak bystre i sprytne, że i SB potrafiły zmanipulować i użyć do własnych celów. No jakoś mnie to nie przekonuje.
Jestem na początku serialu i może jeszcze pójdzie to w lepszym kierunku ale chyba ten serial da się obejrzeć tylko dla pięknych obrazków które widzimy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości