Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] WP Pilot
#31
(13-01-2019, 07:30 PM)michaił napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(06-11-2018, 06:33 PM)c0d34fun napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

czy moge prosic linka ?
Odpowiedz
#33
Proszę o najnowszą wersję.
Odpowiedz
#34
Czemu nie ma opcji logowania w wp pilot?
Mam wykupiony eleven ale nie mogę się zalogować w aplikacji
Odpowiedz
#35
@c0d34fun

Od kilku dni wtyczka przestała działać zarówno na Raspberry Pi Zero (LibreElec z Kodi 18.1) i Windows.
Coś się zmieniło w podawaniu streamu, oraz czy jest możliwe wypuszczenie fix'a?
Jak dobrze rozumiem oficjalnym repo z wtyczką jest repo.kodiwpigulce.pl ?
Dodatkowo z tego co widzę zwykle jakość wideo jest obcięta do 480p. Jest szansa na wyższe rozdzielczości?



(10-03-2019, 06:54 PM)bartek7 napisał(a): Czemu nie ma opcji logowania w wp pilot?
Mam wykupiony eleven ale nie mogę się zalogować w aplikacji

Logowanie jest dostępne poprzez wejście w ustawienia wtyczki przed jej uruchomieniem
Odpowiedz
#36
@DDR2424 po pierwsze nie ten dział na zgłaszanie problemów z wtyczką i po drugie co dokładnie nie działa? Na CoreELEC, Win i Android wtyczka działa bez problemu. 
Jeśli masz konto darmowe to streamy są w SD - 576p/


[Obrazek: EQSEYZq.png]
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
U mnie po wybraniu dowolnego kanału z listy pokazuje ładowanie, następnie pojawia się nazwa stacji w prawym górnym rogu i po chwili przestaje się ładować i wraca do listy kanałów
Odpowiedz
#38
Nie pamiętam czy wtyczka korzysta z inputstream adaptive czy rtmp, włączone obie wtyczki strumieniowe masz?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#39
(20-03-2019, 06:44 PM)mjw napisał(a): Nie pamiętam czy wtyczka korzysta z inputstream adaptive czy rtmp, włączone obie wtyczki strumieniowe masz?

rtmp był wyłączony, widocznie nie był potrzebny (nie zmieniałem ustawień innych wtyczek od długiego czasu i wszystko chodziło). Co ciekawe wtyczka cały czas działała, a padła z dnia na dzień bez wprowadzania jakichkolwiek zmian. Exodus Redux chodzi. Obecnie imputstream adaptive i rtmp mam włączone, ale wciąż bez efektu.
Odpowiedz
#40
Można prosić o ponowna wstawkę ? Link wygasł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości