Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi Box S
#21
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Bug 
Ponowne uruchomienie beta testów dla MI BOX S ATV 9
Aktualizacja BETA R2582

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Plik .zip do wrzucenia przez recovery
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
Czy to normalne, że dane Kodi na Mi Box S zżerają 2-3 gb pamięci?
Ostatnio chcąc zaktualizować jakieś inne apki box zaprotestował, że miejsca nie ma. Okazało się, że Kodi się dość mocno rozgościło. Innych aplikacji za dużo nie mam, jakieś youtuby, playery czy netflix, z którego i tak na boxie nie korzystam.
Nadmienię, że mam Nasa, bibliotekę zrobioną w TMM i ustawione Local Information Only. Biblioteka owszem - spora. Ale no bez przesady. Co on tam magazynuje?
Dodatków też nie mam nie wiadomo ile.
Co to można z tym zrobić?
Odpowiedz
#24
Jak biblioteka spora to i ten katalog rośnie \\.......\Userdata\Thumbnails\  pliki png obrazów, okładek. Warto także usunąć \\.....\Addons\packages\ tu siedzą zip z aktualizacji nie potrzebne. PozdrawiamSmile
Odpowiedz
#25
Bug 
Ponowne uruchomienie beta testów ATV9
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[Obrazek: photo_2020-06-24_17-29-16.jpg.cf23f77594...617d86.jpg]
Odpowiedz
#26
(26-06-2020, 10:43 AM)Refricen napisał(a): Mi Box podpięty pod HDMI do TV.
Co robić? Gdzie szukać problemu?

Jeżeli tylko jest taka możliwość, zmienić/sprawdzić połączenie innym kablem HDMI, tym razem dobrej jakości...
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Witam

Pewnie te pytanie juz padło nie raz za co z góry przepraszam - czy na owym urzadzeniu Xiaomi Mi TV Box S będę mial "orginalnego" netflixa w najlepszej jakosci , beż zadnych kombinacji ?
Od dawna mecze sie z X96 + netflix = mam dosc i chce zakupic cos gdzie skoncza sie problemy.

Z góry dziękuje za odpowiedź Smile
Odpowiedz
#28
[Obrazek: comment_pGpGUihwMQDbamuqsdt5evw8Ixvcqudg.gif]
Odpowiedz
#29
x96 "co"(jaki model) sie meczysz? jesli 905x3 to też bym sie chciał tak męczyć, a mi tv box s jest o 1/3 2/5 słabszy, jakis custom rom czy coreelec, choć custom do netflix nie testowalem, wszystko działa
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#30
(14-08-2020, 06:02 PM)libus napisał(a): Witam

Pewnie te pytanie juz padło nie raz za co z góry przepraszam - czy na owym urzadzeniu Xiaomi Mi TV Box S będę mial "orginalnego" netflixa w najlepszej jakosci , beż zadnych kombinacji ?
Od dawna mecze sie z X96 + netflix = mam dosc i chce zakupic cos gdzie skoncza sie problemy.

Z góry dziękuje za odpowiedź Smile
Coreelec i masz 720p gwarantowane nawet na s905x i 1gb... Plus ładne współgranie z kodi oczywiści
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości