Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
Włączyłem czas wykonywania i posprawdzałem opcje synchronizacji i wydaje mi się, ze mam to wyłączone. Uruchomiłem wtyczke - wybrałem jakiś serial  i przy kliknięciu sezon 1 po chwili wysypało się. Nowy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: wNRZAm3l.jpg]

[Obrazek: HYEVIXRl.jpg]

[Obrazek: 3CgMKswl.jpg]

[Obrazek: EVgPxUrl.jpg]

Jakieś dalsze sugestie?
Odpowiedz
REKLAMA:



Ostatnie pytanie - nie jesteś za VPN?
Więcej mi nie przychodzi do głowy...
Wejdź na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. załóż temat, podając PEŁNY LOG wg tej instrukcji:
Cytat:1) Go to add-on settings, in Expert page and change "Debug logging level" to "Verbose"
2) Enable Kodi debug: go to Kodi Settings > System Settings > Logging, and enable "Enable debug logging"
3) How to get the log file? Read Kodi wiki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
RESPECT THE RULES!
- A DEBUG LOG IS ALWAYS MANDATORY WHEN CREATING AN ISSUE. PROVIDE A LINK TO THE LOG!
- DO NOT PASTE THE CONTENT OF THE LOG HERE
- DO NOT CUT THE LOG
- If the log file is really huge (more 1Mb) in Kodi settings disable "Component-specific logging" then create a new log
-->
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Jeszcze jedna rzecz mi przyszła - nie masz jakiś widgetów z netflixa ustawionych w skórce?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Żadnego VPN nie posiadam i dodatkowych widgetów netflixa nie instalowałem/nie ustawiałem. Dziękuje za pomoc, spróbuje jeszcze na githubie. Jeśli znajdę rozwiązanie to dam znać.
Odpowiedz
Jestem tam, będę obserwował...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Taka ciekawostka. Zainstalowałem dzisiaj coreelec 9.2.5 a w nim Kodi 18.9. Pierwsza rzecz na stół to wtyczka netflixa i potestowałem, okazało się, że chodzi idealnie, sprzęt ten sam. Zero wysypywania się wtyczki. Nie wiem gdzie był problem. Może komuś się przyda.
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie Netflix też działa bez żadnych problemów na Kodi 18.9. Zresztą na 18.8 też nie było żadnych kłopotów. Ale HTPC jest na Debianie.
Odpowiedz
"It was not possible to get the data from Widevine CryptoSession"

Probowalem rozne wersje netflixa. Kodi Leia 18.0.  Jakies sugestie?
Odpowiedz
Zaraz Ci sprawdzę na kodi19. Na 18.9 jak pisałem problemów u mnie nie było.
Odpowiedz
(01-03-2021, 08:49 AM)Cisekpro napisał(a): "It was not possible to get the data from Widevine CryptoSession"

Probowalem rozne wersje netflixa. Kodi Leia 18.0.  Jakies sugestie?


A jaka dystrybucja linuxa ? Bo nie jestem w temacie?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości