Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja kodi
#1
Jak zaktualizować Kodi 17 z nakładką Multimediamaster edycja specjalna do wersji 18.1 bez utraty danych i ustawień.
Proszę o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
1. To płatna nakładka (build) - proponuję pisać u nich na forum: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - płacisz=wymagasz. My tutaj w ogóle nie zajmujemy się płatnymi buildami - tym bardziej że wszystko co tam mają można mieć za free... Trzeba być naiwnym żeby za to płacić, jeszcze w systemie ilości pobrań.
2. Praktycznie takie "aktualizacje" kończą się piekłem zależności - w buildach jest pełno wtyczek - przy aktualizacji kodi, będą one próbowały się aktualizować a i tak większość nie będzie działać. Pomijam już ustawienia i inne rzeczy.
3. Nowa wersja kodi = nowe ustawienia - tak w skrócie - owszem da się ułatwić pewne rzeczy przy przenosinach - np. przez backup ustawień skórki, backup repozytoriów, backup poszczególnych ustawień wtyczek - ale nikt nie da gwarancji że to zadziała.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Gdzieś, tutaj, kiedyś napisałem:

Cytat:Noooo proszę, dzisiaj o poranku, z automatu aktualizacja na Kodi18 sobie wskoczyła...lekko, łatwo i przyjemnie, bez kiwania palcem z mojej strony wszystko działa, komplet ustawień zachowane, takie zmiany to rozumiem 
Dosłownie operacja z minutę, i po "strachu" 

Może kopia katalogu userdata, może wtyczka Backup z repezytorium Kodi, może backup za pośrednictwem wtyczki EZ Maintenance+, a może wszystko pójdzie, tak jak w moim cytacie [Obrazek: a015.gif]

Oczywiście @Tomek ma 100% rację, "nikt nie da gwarancji że to zadziała"  [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości