Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanały History i H2
#1
Poszukuję wtyczki z działającymi kanałami History i H2. Ewentualnie ma ktoś jakąś listę m3u z tymi kanałami?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(15-05-2019, 05:03 PM)pshtrop napisał(a): Poszukuję wtyczki z działającymi kanałami History i H2. Ewentualnie ma ktoś jakąś listę m3u z tymi kanałami?

W sieci jest dostępnych "siedem i pół tony" list m3u zawierających te kanały, wtyczek od różnych serwisów, z tymi pozycjami też pewnie sporo...chyba że Ci się marzy oglądać je za free, to zejdź na ziemię [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#3
Korzystałem długi czas z list franqie, ale po kilku miesiącach zdałem sobie sprawę z tego, że moja dziewczyna ogląda jedynie Comedy Central, a ja H2 Smile dlatego zrezygnowaliśmy z subskrypcji, bo nie potrzebujemy aż tylu kanałów (już nie wspominając o tysiącach zagranicznych pozycji). Comedy Central można zastąpić z powodzeniem wtyczkami z serialami, bo zwykle tylko one się tam pojawiają, gorzej z H2. Stąd moja prośba o tylko pojedynczy kanał.
Odpowiedz
#4
(15-05-2019, 08:06 PM)pshtrop napisał(a): Stąd moja prośba o tylko pojedynczy kanał.

Wiadomo, iż pojedynczego kanału nie wyhaczysz, ale zapodajecie sobie fajną listę m3u za 3€ miesięcznie, po czym oglądasz z koleżankami do upadłego  [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości