Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zacinanie się filmów
#1
Witam.

Jestem w miarę świeżym użytkownikiem Kodi i mam problem: gdy oglądam film czy serial  i dam pauzę a następnie wznowię play przez parę sekund film normalnie leci a później znika dźwięk..zatrzymuje się obraz a dźwięk leci z powrotem.
Korzystam z wtyczki FanFilm czy Anime-Odcinki.
Moja wersja Kodi to 17.6 na tunerze Vu+ Zero.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka EZ Maintance+ pozwoli Ci ustawić/zwiększyć bufor ładowania filmu czy anime. Wtyczkę znajdziesz w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Wielkie dzięki..jakoś udało mi się z problemami zainstalować tą wtyczkę. Niestety problem jest ten sam cały czas. Tymczasowo poradziłem sobie narazie tym że wciskam drugi raz pauze..znów play i już normalnie leci film. Aczkolwiek jest to trochę męczące wciskać po dwa razy przyciski.
Odpowiedz
#4
Hej. Podobnie jak kolega zainstalowałem wtyczkę i teraz potrzebuję małego tutorialu jak dalej to wszystko poustawiać. Czy macie może coś dla żółtodzioba co jak krowie na rowie wytłumaczy? Smile
Odpowiedz
#5
(03-06-2019, 08:18 AM)rovena napisał(a):  jak krowie na rowie 


[Obrazek: bcc1cecd9203de6a.jpg]


EZ Maintenance+ => ADVANCED SETTINGS (BUFFER SIZE) => FREE MEMORY widzimy wielkość wolnej pamięci wyrażonej w MB => klikamy Input a Value => po kliknięciu widzimy wartość wyrażoną w kb, jest to wartość domyślnie ustawionej wielkości bufora, śmiało możemy zmienić na połowę wartości wolnej pamięci, którą "krowa " zapamiętała z zakładki FREE MEMORY, po wpisaniu stosownej wielkości klikamy OK = restartujemy Kodi, aby zmiany zostały wprowadzone, czyli uruchamiany Kodi jeszcze raz...

Nie zaszkodzi również w ramach ogólnej kosmetyki , wejść do zakładki MAINTENANCE => gdzie klikamy po kolei na wszystkie trzy pozycje Clear, poszczególna czynność zostanie potwierdzona komunikatem w prawym górnym rogu...
Odpowiedz
#6
Skąd kodi bierze wartość free memory? W EZ jest niecałe 2GB w boxie 23GB...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
2GB to masz zapewne wolnego RAMU a 23GB To wolna pamięć ROM
Bufor ustawia się w wolnym ramie. czyli w tych wolnych 2GB...
Odpowiedz
#8
aaaa...dzięki za wyjaśnienie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości