Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm źródła
#1
Witam,

mam pewien problem ze źródłami w wtyczce Fanfilm. Na laptopie gdzie zainstalowany mam Kodi ver. 18.3 oraz wtyczkę do niego Fanfilm wersja 2019.06.01.4, połączenie na RJ45 (150 Mbit/s) nie odtwarza mi wielu źródeł(pomija je), szczególnie zależy mi na jakości 1080p. Natomiast w innym urządzeniu - TV Box X96 - gdzie zainstalowany jest Kodi ver. 18.2 (Android), Fanfilm wersja 2019.06.01.4, połączenie na RJ45(100 Mbit/s) odtwarza te źródła, których nie mogę odtworzyć na laptopie m.in. wspomniane wersje 1080p. Zaznaczę jeszcze, że komputer ma wysokie parametry pozwalające spokojnie odtwarzać filmy w 4k. Zatem w czym tkwi problem? Błędy w oprogramowaniu wtyczki, kodiego? A może coś mam źle skonfigurowane?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To raczej problem w resolverze. Sprawdź jaką wersję masz na kompie a jaką na boxie. Fanfilm tylko wyświetla linki. Po ich kliknięciu rolę przejmuje resolver. Jak on nie da rady odczytać linka to go pomija.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(06-08-2019, 06:14 PM)Tomek napisał(a): To raczej problem w resolverze. Sprawdź jaką wersję masz na kompie a jaką na boxie. Fanfilm tylko wyświetla linki. Po ich kliknięciu rolę przejmuje resolver. Jak on nie da rady odczytać linka to go pomija.

Na kompie i na boxie jest taka sama wersja URLResolver - 5.0.38 z tvaddons (raczej najnowsza).
Odpowiedz
#4
Takie pytanie z innej beczki, często pojawiają się źródła VERYSTREAM, ale nigdy z żadnego mi nic nie odtworzyło, w ogóle one działają?
Mecool M8S PRO L, ANDROID 7.1.2ATV 20180205.111652.V0928
Odpowiedz
#5
Fanfilm nie korzysta z urlresolver tylko z resolveurl. Wszelkie dodatki pochodzące od tvaddons nie są u nas na forum mile widziane. Nie dość że kradną czyjąś pracę, zmieniając kod żeby wcisnąć swój dodatek, to już nie raz zdarzały się im wpadki z koparkami kryptowalut w dodatkach. Wywal to czym prędzej. Resolveurl zainstaluj z repo cherry.btak samo jak wtyczkę fanfilm
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Przed chwilą sprawdzałem na czystym kodi + fanfilm +netflix + segos. Źródła VERYSTREAM z np. filmwebboster działają. Źródła z Filisera mają problem - ale to już chyba bardziej po stronie Fili niż po stronie ff.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(07-08-2019, 04:05 AM)Tomek napisał(a): Fanfilm nie korzysta z urlresolver tylko z resolveurl. Wszelkie dodatki pochodzące od tvaddons nie są u nas na forum mile widziane. Nie dość że kradną czyjąś pracę, zmieniając kod żeby wcisnąć swój dodatek, to już nie raz zdarzały się im wpadki z koparkami kryptowalut w dodatkach. Wywal to czym prędzej. Resolveurl zainstaluj z repo cherry.btak samo jak wtyczkę fanfilm

A czy mógłbyś podać link do tego repozytorium? Btw. linki, które próbowałem otworzyć były z szukajkaTV.
Odpowiedz
#8
Jest w opisie instalacji wtyczki fanfilm na stronie kodiwpigulce.pl. Jest w przyklejonym wątku dot. wtyczek do kodi.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z szukajki nie korzystam. Za dużo martwych linków
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
W takim razie poproszę o logi po próbie odpalenia filmu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości