Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w w wyborze TV Box
#1
Witam chcę zakupić pierwszy raz TV Box i interesują mnie tylko dwa proszę o pomoc w wyborze jest to Xiaomi Mi TV Box S a także Ferguson FBOX ATV. Którego radzicie wybrać liczę na waszą pomoc z góry dziękuję ? Chodzi o TV BOX z certyfikacja.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jak chcesz z certyfikacją to zostaje tylko Mi Box, ale proponowałbym szukać wersji bez S. Fbox nie ma oficjalnej certyfikacji.
Odpowiedz
#3
Cześć.

Gdybym miał wybierać  między tymi dwoma boxami brał bym xiaomi mibox
Miboxy mają oficjalną certyfikację od Netflixa

W przypadku Fergusona niby też jest certyfikat i działa 4k ale z tego co pamiętam ferguson robi to poprzez udawanie nvidia shild
Za podobne praktyki w zeszłym roku google zbanowało boxy produkowane przez mecool.
Oczywiście w przypadku fergusona tak być nie musi, ale po co ryzykować...
Odpowiedz
#4
(22-09-2019, 08:34 PM)farben napisał(a): Jak chcesz z certyfikacją to zostaje tylko Mi Box, ale proponowałbym szukać wersji bez S. Fbox nie ma oficjalnej certyfikacji.

Dlaczego szukać Mi Box bez S jeśli mogę zapytać , wiem że to poprzedni model tylko dlaczego.
Odpowiedz
#5
Mi Box 4K obsługuje dźwięk DTS HD MA I DD TRUE HD, a Mi Box S tylko DTS i DD, S nie ma też podczerwieni, reszta praktycznie to samo w innej odbudowie.
Odpowiedz
#6
(23-09-2019, 04:48 PM)farben napisał(a): Mi Box 4K obsługuje dźwięk DTS HD MA I DD TRUE HD, a Mi Box S tylko DTS i DD, S nie ma też podczerwieni, reszta praktycznie to samo w innej odbudowie.

Pytanko jeszcze czy starsza wersja Mi Box posiada też chromecast ? Też nadal patrze jeszcze na tego FBOX gdzie można pamięć rozszerzyć kartą SD choć nie ma certyfikacji jak piszecie Netflix działa, nie ma chromecast ale ma USB 3.0, ma wyjście SPIDIF , Ethernet, chyba nie jest dużo gorszym urządzeniem ale jak w działaniu to nie wiem .
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W cenie FBOXa możesz mieć Beelinka GTmini z Netflixem w 4k, 1Gbps LANem, USB 3.0, 4GB RAM: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
@jacabad jeszcze mam tego fergusona jest wystawiony w konkursie. Uzywalem go caly czas, stal nawet na nim serwer i nie bylo wiekszych problemow.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Faktycznie Netflix przestał działać, a jeszcze parę dni temu działał.

Edit: 

Cytat:We have solved this problem, but need to re-key activation, please contact our after-sales mailbox, our after-sales staff will give you the key and the burning method.[Obrazek: smile.gif]
beelinkservice@bee-link.com
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości