Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zwiększyć bufor w filmach.
#1
Witam mam problem z kodi gdy odpalam film w fanfilm w HD to musze zrobić pauze by bufor szedł dalej. Próbowałem z easy advance zapisałem , ale nie działa i z ez maintenance+ próbuje ale nie umiem. Mam androida boxa 3 GB jakie ustawienia do niego.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W EZM+ przy ustawianiu bufforu "Advanced settings (buffer sieze) klikasz tylko w use optimal i restart kodi. To wszystko. Bufor odpowiada za ciągłym pobieraniem streamu *mp4 i nie dotyczy to stremów hostingowych w formacie HLS. Bufor także nie przyspieszy prędkości a jedynie pozwala zapisać jak najwięcej streamu w pamięci podczas przerwy na kawe itp zwłaszcza w przypadku niskiej prędkości streamu.
Odpowiedz
#3
A jak już mam już ustawione w easy advance to się nie pomiesza. Czyli rozumiem ze każdy film w hd będzie szedł tak wolno jak teraz?
Odpowiedz
#4
EZM+ po prostu nadpisze swoje ustawienia jeśli poczyniłeś zmiany z inną wtyczką. W kwestii drugiego pytania to wszystko zależy od źródła skąd oglądasz i od prędkości Twoich łącz od ISP.
Odpowiedz
#5
Np fan film?
Odpowiedz
#6
FanFilm nie udostępnia żadnych filmów. Jest tylko wyszukiwarką na serwisach typu alltube, filiser - na tych serwisach sa linki - czyli wspomniane wyżej źródła.
I to od tego gdzie się te źródła znajdują zależy b. wiele - jeśli ich serwery są obciążone, albo z definicji wolne, to żaden bufor nie pomoże.
Rozwiązaniem może być konto na real-debrid.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@damion20 , problemy niskiej prędkości zazwyczaj występują w weekendy w godzinach od 20 do północy wtedy hostingi mogą być mocno obciążone na codzień nie ma takich problemów. W fanfilm zawsze jest kilanaście innych źródeł więc czasem warto sprawdzić inne linki. Możesz też skorzystać z real-debrid z torrentów wówczas na pewno będziesz miał szybki stream i lepszą jakość.
Odpowiedz
#8
Mogę jakiś link realdebris
Odpowiedz
#9
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości