Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Televidente vs plusx
#11
(10-10-2019, 03:16 PM)Maciej_27 napisał(a): Sky a działa Ci archive na plusx?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Witaj i nie działa.
dla plusx: Kod: &utc={utc}&lutc={lutc}
a dla teleelevidenie: Kod: ?utc={utc}&lutc={lutc}
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Sky jednak działaSmile z tym kodem &utc={utc}&lutc={lutc}

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
No to fajnie Smile Znaczy że znowu mam jakiś bajzel u siebie. Za dużo mam  tego. A pytania: jakie core? wersja ? z poprawką od Tomka noce wydanie simple ? .... Po prostu napisz co masz Smile
Ps. I tak mają być zielone kropki. Oznaczenie kanałów z archiwa w telelelevi 3 dni w plusx 2 dni.
Odpowiedz
#14
Mam box-a M8S pro L, CoreElec 9.2, PVE IPTV Archive Client 3.8.0.1, link z plusx wpisany z dopiskiem archive.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. u mnie już także działa i sory za wprowadzenie w błąd. Jest aktualizacja PVR IPTV Archive Cient 3.8.3.1:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 

PVR IPTV Simple Cient 3.8.3.1:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Możecie opisać lub najlepiej wrzucić fotki z opisem jak doładować konto w plusx? Czy macie np. Revolut czy normalnie z karty płatniczej polskiej? Ja już parę razy próbowałem i wyskakuje jakiś błąd na sam koniec operacji a że po rusku to nie wiem o co chodzi.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(16-12-2019, 08:26 PM)Thomson_T napisał(a): doładować konto w plusx? Czy macie np. Revolut czy normalnie z karty płatniczej polskiej? 

Nie ma znaczenia jaka karta...gdzie pojawia się ta trudność "płatnicza"?, dane z kart na pewno poprawnie wprowadzane? wpisywany w oknie płatności adres email zgodny, z tym na który jest konto zarejestrowane? treść komunikatu o rzekomym błędzie?

[Obrazek: c31097d2ab412b90.jpg]

Zawsze możesz do nich w zakładce Support, napisać o problemie z płatnością...
Odpowiedz
#18
Po przejściu do Revolut i zatwierdzeniu żeby ściągnęło kasę gdy przechodzę znowu na stronę płatności wyskakuje błąd.
Nie chce wpisywać polskiej karty bo pewnie będzie przewalutowanie niekorzystne.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
Ja generuje link z płatnością w revolucie.
Mailem wysyłam linka, piszę jakie konto doładować i jest git. Zawsze w ciągu doby odbierają i mam konto doładowane.
Odpowiedz
#20
Ale robisz tak w plusx czy tele?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości