Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka/Aplikacja Planetapl.tv na X96mini
#11
przez co mam tobie wyslac??
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
możesz wrzucić na jakiś hosting, np By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Udalo sie komus odpalic planetapl.tv na Kodi??? Chodzi mi o Kodi zainstalowane na Winows.
Odpowiedz
#14
Jak ta apka? Działa? Można prosić o instalkęSmile
Odpowiedz
#15
(24-02-2020, 05:49 PM)shadowdg napisał(a): Jak ta apka? Działa? Można prosić o instalkę

Czemu samodzielnie nie sprawdzisz, aplikacji wrzuconej w tym temacie przez @Jaca [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz
#16
(24-02-2020, 05:58 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-02-2020, 05:49 PM)shadowdg napisał(a): Jak ta apka? Działa? Można prosić o instalkę

Czemu samodzielnie nie sprawdzisz, aplikacji wrzuconej w tym temacie przez @Jaca [Obrazek: n010.gif]
Ponieważ ma najprawdopodobniej ten sam problem co ja czyli link się nie otwiera albo pobieranie nie chce się ukończyć....więc jeżeli ktoś ma działającą wtyczkę planetapl do kodi(mam zainstalowana wersję 19 na Androidtv) to bardzo ale to bardzo proszę o podesłanie działającego linku...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(24-03-2021, 08:40 AM)grzegorzoscardamski@gmail.com napisał(a): Ponieważ ma najprawdopodobniej ten sam problem co ja czyli link się nie otwiera albo pobieranie nie chce się ukończyć....

Po upływie lat, link ma "prawo" być martwy [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: TX9WGryl.jpg]
Odpowiedz
#18
(24-03-2021, 09:17 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-03-2021, 08:40 AM)grzegorzoscardamski@gmail.com napisał(a): Ponieważ ma najprawdopodobniej ten sam problem co ja czyli link się nie otwiera albo pobieranie nie chce się ukończyć....

Po upływie lat, link ma "prawo" być martwy [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: TX9WGryl.jpg]
Wiem...ale znaleźć ta wtyczkę i to działającą to koszmar...a klikam w to co podeslales i wyskakuje mi że to obraz....jak masz działającą to podeślij jakoś błagam ?
Odpowiedz
#19
(25-03-2021, 02:26 PM)grzegorzoscardamski@gmail.com napisał(a): a klikam w to co podeslales i wyskakuje mi że to obraz...

Nic nie "podsyłałem", to tylko "pamiątkowy" screen...płacisz tak horrendalne pieniądze, dlaczego nie zwrócisz się bezpośrednio do dostawcy, może zna/wie/posiada w swoim portfolio rozwiązanie, potrafi pomóc?


[Obrazek: iPOX02yl.jpg]
Odpowiedz
#20
(25-03-2021, 02:44 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(25-03-2021, 02:26 PM)grzegorzoscardamski@gmail.com napisał(a): a klikam w to co podeslales i wyskakuje mi że to obraz...

Nic nie "podsyłałem", to tylko "pamiątkowy" screen...płacisz tak horrendalne pieniądze, dlaczego nie zwrócisz się bezpośrednio do dostawcy, może zna/wie/posiada w swoim portfolio rozwiązanie, potrafi pomóc?


[Obrazek: iPOX02yl.jpg]
Ależ ma...swój własny mediabox z preinstalowana appka za 100 euro... dlatego szukam wtyczki do kodi bo sama ich oferta jest bardzo fajna...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości