Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
[Obrazek: b361a3392a4303a16d8ecb22001185a5.jpg]


Trzeba chyba stwierdzić, tak ja ja, tylko ja to sobie uswiadomiłem za czasów sd-xbmc, teraz okres gdzie nuda nic sie nie robiło to powstałem, ale chyba żaluje, nie mam na to nerwów, kiedyś było wiecej ludzi co robią a nie tylko używają (i maja pretensje jak nie)
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
REKLAMA:



Znasz mnie. Ciągle się łudzę... Ale chyba masz rację... Też jestem za stary.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Obaj sie ciągle łudzimy, i ciągle to robimy, ale jak se myśle jak nie my to kto? Nikt z młodych do tego sie nie bierze chcą gotowe
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
A ja sobie myślę jak długo jeszcze...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Panowie. Oby jak najdłużej. Też jestem wiekowy i korzystam z waszej pracy. I jestem bardzo wdzięczny oraz pełen podziwu. Dzięki za wszystko.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Możemy się licytować Smile ja to dopiero jestem wiekowy, 20 tego czerwca stuknęło mi 50 lat, i też korzystam i chwalę sobie, (zaraz znowu będą zarzuty że sobie tu czapkujemy) Tongue I choćby nie wiem jak chcieć, to było jak było, a jest jak jest nic nie poradzimy. Zawsze się znajdą tacy co będą musieli sobie pomierzyć kto i co ma większe a na końcu do niczego to nie prowadzi. Powiem tak: moim zdaniem, nic mądrego z powszechnego obowiązku służby wojskowej nie wynikało, ale człowiek uczył się tam jednej prostej zasady "je..ć, karać nie wyróżniać" Przecież, tak mi się przynajmniej wydaje, przynależność tu czy tam, korzystanie z tego czy owego ciągle jest dobrowolne czyli, nie podoba się nie używaj, nie korzystaj. Chcesz zmian poproś, masz czym to się podziel, zanim zapytasz poczytaj amen.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



@Toov cóż... Fanfilm dostał aktualizację. 4 nowe serwisy. Bez premium. Za free. No ale ty i znajomi jesteście przekonani o jego komercjalizacji.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(20-07-2020, 05:24 AM)Tomek napisał(a): @Toov cóż... Fanfilm dostał aktualizację. 4 nowe serwisy. Bez premium. Za free. No ale ty i znajomi jesteście przekonani o jego komercjalizacji.
Nigdy i nigdzie nie powiedziałem, że jestem "przekonany". Wyraziłem jedynie swoje wątpliwości.
A i cieszę się, że udało się znaleźć nowe serwisy (właśnie to sugerowałem).
Za to wszystko: chwała!
PS.
Jestem tylko zwykłym fascynatem Kodi, jak wielu innych. Tylko tyle.
Odpowiedz
To na przyszłość jak masz sugestie żeby coś dodać to podaj przykłady co dodać. Nikt nie śledzi tysiąca nowych serwisów które powstają codziennie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Jak zrobić żeby na Kodi 19 działała wtyczka FanFilm?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości