Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
#71
@sky02 działa dziękuje za szybką reakcje
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

kanał Novelas+ ma złe EPG jest przydzielane EPG od kanału Nowela TV
moze to związane z zmianami na stronie Canal+

EPG sie pojawiło na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#73
Już jest ok.
Odpowiedz
#74
Witam, czy można prosić o pomoc aby działała na mojej liście epg.ovh ?
Lista wygląda tak:

#EXTINF:0, tvg-id="" tvg-logo="Logo N/A" tvg-name="(PL) TVP HD" group-title="--",(PL) TVP HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#75
W edytorze Notepad++ zmień wszystkie "(PL) " na ""  znaczy nic puste. Bez cudzysłowów i po Pl w nawiasie spacja. Funkcja lornetki. Zapisz i będzie ok.
#EXTINF:0, tvg-id="" tvg-logo="Logo N/A" tvg-name="TVP HD" group-title="--",TVP HD

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#76
korzystam z Standardowe 10 dniowe EPG z 5 dniowym archiwum w formie XML. i zauważyłem brak EPG dla kanału
TVP Wilno .Jest możliwość naprawy ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Miałbym jeszcze jedno zapytanie czy jest możliwość gdzieś otrzymać EPG dla kanały Niemcy , Czechy , Szwecja Norwegia , te ostatnie to właściwie tylko kanały sportowe Viasat , a może Kodi posiada coś takiego ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
(08-10-2021, 02:27 PM)Max1000 napisał(a): zauważyłem brak  EPG  dla kanału TVP Wilno .

Wydaje się, iż było o powyższym nie raz/nie dwa na forum, na marginesie totalnie zbędne...

Max1000 napisał(a):gdzieś otrzymać EPG dla kanały Niemcy , Czechy , Szwecja Norwegia
a może Kodi posiada coś takiego ?

W sieci szukałeś, również nie ma?


[Obrazek: g9CWCUu.jpg]

[Obrazek: 48phbqe.jpg]
Odpowiedz
#78


Podziękowali: Łonogrzmot
Odpowiedz
#79
@sky02 Moze lepiej bylo by calkiem usunac strefe? I wtedy EPG dopasowywalo by sie do tego jak jest ustawiony czas w aplikacji? Smile

Np. tak:
<programme start="20211011180000" stop="20211011180500" channel="TVP 3 Gdańsk PL">

@Max1000 U nas sa te EPG, nalezy wykupic dostep za kilka zloty. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: sky02
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#80
(10-10-2021, 06:27 PM)Mariusz89B napisał(a): @sky02 Moze lepiej bylo by calkiem usunac strefe? I wtedy EPG dopasowywalo by sie do tego jak jest ustawiony czas w aplikacji? Smile

Np. tak:
<programme start="20211011180000" stop="20211011180500" channel="TVP 3 Gdańsk PL">
Tak wiem.  Zostawiłem sobie furkę +0000 na dzień zmiany czasu na zimowy, by mieć punkt zaczepienia jak sys zrobi mi -0100. O ile dla dni przyszłych nie ma to znaczenia to archiwum będzie przesunięte. 2 lata temu to przerabiałem. Skryptem to szybko poprawię Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości