Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błąd with script.module.pycryptodome przy instalacji netflix na KODi - zegma H9s
#1
Witam

Przy instalacji w kodi 17.6 w dekoderze zegmma H9s idąc według instrukcji By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. sapotykam na problem Confusedcript.module.pycryptodome.

Czy może ktoś pomorze.

wyczes 321    
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na kodi 17.6 nie pójdzie ta wtyczka że względu na brak input stream adaptive dla tej wersji kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(25-06-2020, 11:11 AM)Tomek napisał(a): Na kodi 17.6 nie pójdzie ta wtyczka że względu na brak input stream adaptive dla tej wersji kodi.

Mistrzu

Podpowiedz więc proszę jak mam wybrać z tej sytuacji .
Zainstalować wtyczkę kodi 18 ?
Skąd j a wziąć ?
Odpowiedz
#4
Zainstaluj kodi 18.
Odpowiedz
#5
(25-06-2020, 11:38 AM)zborus napisał(a): Zainstaluj kodi 18.
czy do tego dekodera 32 cz 64 bitowe ?
Odpowiedz
#6
Tam masz chyba Linuxa, więc pewnie 64 bit
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(25-06-2020, 12:41 PM)Tomek napisał(a): Tam masz chyba Linuxa, więc pewnie 64 bit
Mistrzu

Podpowiedz jeżeli masz wiedzę.
Mam gotowy upgrade od sprzedawcy dekodera zgemma H9s gdzie jestem zmuszony przenieść upgrade na karte microsd aby zwolnić miejsce na dekoderze na zainstalowanie aplikacji netflix, hbi itd.
Sprzedawca wrzucił tylko wtyczki do pobrania kodi 17.6 wieć nie wiem jak mogę dograc niezależną aplikacje kodi 18 64 bity
Odpowiedz
#8
Nie wiem co tam dokładnie jest, jaki system operacyjny, z tego co kojarzę to jakiś Linuks. Pewnie ma swojego menedżera pakietów. Ale poczekaj aż znajdzie się ktoś z tym samym sprzętem to pomoże.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
System to Enigma2, 64bitowe kodu 18 for linux
Odpowiedz
#10
(25-06-2020, 01:34 PM)zborus napisał(a): System to Enigma2, 64bitowe kodu 18 for linux
Tomek

miałeś do czynienia z tym dekoderem?
Jak wgrać do biosu opentv  wtyczkę z kodi 18 bo w oferowanych od sprzedawcy jest tylko kodi 17.6 które nie pozwoli na instalację netflix.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości