Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleven Sport
#1
Witam
tak jak w temacie potrzebuje działającej wtyczki Eleven Sport
z góry dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
niestety ale bez dźwięku
Odpowiedz
#4
Widzę, że pomału jedna po drugiej wtyczka się rozsypuje.
Co do Elevenów, polecam wykupić pakiet w ipli, playerze, chodzą po 15 zł /mies. (możliwość rezygnacji w każdej chwili).
Odpowiedz
#5
(18-07-2020, 01:05 PM)Cacper napisał(a): Widzę, że pomału jedna po drugiej wtyczka się rozsypuje.
No przecież autor/autorzy nie obiecywali wsparcia na lata jak pisali wtyczkę.
Gdyby to były wtyczki do jakichś popularnych serwisów to pewnie prędzej ktoś by się tym zainteresował.
A tak patrząc po datach ostatnich postów zarówno tu jak i w wątku od filmboxa to chyba zainteresowanie jest znikome Wink
Odpowiedz
#6
Dokładnie, z tego wszystkiego robi się tylko śmietnik, i to nie tylko na forum, ale i też w naszych urządzeniach Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Mów za siebie. Ja śmietnika nie mam.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
A tak dla podtrzymania rozmowy - do czego ta wtyczka Wam się przydaje? Bo sam oglądam dużo sportu, ale jakoś nie czuję potrzeby mając po prostu kanały Eleven.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#9
(18-07-2020, 06:02 PM)Tomek napisał(a): Mów za siebie. Ja śmietnika nie mam.
Ja też u siebie nie mam śmietnika, posiadam tylko dobrze działające pluginy (polecane przez ten serwis i forum), które jeszcze działają i nie wiadomo na jak długo.
Odpowiedz
#10
Bo takie wtyczki jak eleven to o pupę potłuc. Kilka osób ma tam subskrypcję, @mbebe stworzył ją pewnie w czasie kiedy był darmowy miesiąc, później aby wprowadzać poprawki trzeba mieć dostęp, a finalnie ludzie korzystają z IPTV. Tak wygląda żywot wtyczek premium bez supportu dostawcy.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości