Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg mały problem
#21
(24-09-2020, 01:07 PM)cvxcvx napisał(a): W epg. Odśwież to zobaczysz.
odświeżyłem i teraz nie mam w ogóle epgWink

co mam zrobić żebym miał to epg ?
loga mam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
a jakby tak wyczyscic dane przewodnika w ustawienia kodi
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
No nic dzięki za pomocWink chęci mieliście ale ja dalej nie mam epg;p pozdrawiam i mam nadzieje, że zazwyczaj wasza pomoc wygląda inaczej.
Odpowiedz
#25
Ale czyściłeś dane przewodnika (kodi ustawienia telewizja przewodnik). Musi działać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#26
maam tivimateWink tak, czyściłem ustawiłem żródło By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Zrobiłem wszystko i nic. A mam gorzej niż miałem bo teraz nie mam epg wcale. Rozumiem, że nie tylko dla mnie to magia;D

teraz sprawdziłem na iptv smart i działaWink tylko chciałem zmienić na tivimate no ale nic jakoś przeżyje ;D
Dziękuje za pomoc i przepraszam za marudzenieWink
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
To może jednak prześlij te listę jak ja wyżej bez username i password bo może to być jednak inna niż ta co ja znalazłem. Bez tego nie da się tobie pomóc.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
(26-09-2020, 09:32 AM)mjw napisał(a): To może jednak prześlij te listę jak ja wyżej bez username i password bo może to być jednak inna niż ta co ja znalazłem. Bez tego nie da się tobie pomóc.
dobra już jest dobrzeWink iptv smart tez może byc a tam mam epg wiec jest gitWinkdzieki za pomocWink a tylko mam nadzieje ze ta lista będzie smigala tak jak smiga bo wiadomo jakiś tam kanał nie działa ale te które chce działają extra a  jeszcze nie spotkałem listy iptv przy której się nie denerwowałem;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości