Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcja Live
#1
1.Czy ta się dodać do epg ikonę, funkcje LIVE jak program, mecz jest nadawany na żywo czy wogole jest taka możliwość
2. Nie tak dawno w opisie była ocena filmu i gatunek teraz widzę od jakiegoś czasu że to zniknęło, dlaczego i czy powróci bardzo przydatny opis...


Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj. Na pierwsze pytanie znam odpowiedź.  Brzmi nie. Nadawcy programu sami nie wiedzę czy im live zadziała. Owszem jest w ramówce ale nigdy podpisany 'na żywo'. Dowiesz się tego uruchamiając program. Będzie wtedy podpisane pod logo Smile. Czasem też kłamią anonsując, że na żywo a potem prostują że 'premiera'. Jest jeszcze opóźnienie  2 min by technicy zdążyli wyciąć lub zablokować treści nieodpowiednie ich zdaniem. 
2. Nie bardzo wiem na jakiej podstawie odniosłeś takie wrażenie, że coś znikło? My nic nie zmienialiśmy a wręcz dodaliśmy. A może to nie nasza wina?. Napisz nam z którego epg korzystasz  jaki program, apka? 
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#3
Apka tivimate epg to epg. ovh/pl.gz

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

W tym opisie było
[Obrazek: 35efd6c443bc67304514ed4aa802f401.jpg]
Odpowiedz
#4
I wszystko jasne TiviMate. Jednak to nie nasza wina Smile Użyj tego epg : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Będzie troszkę inaczej ale powróci brakujący opis.
Odpowiedz
#5
Jest elegancko o to mi chodziło jest gatunek jest ocena [Obrazek: faa8d09a837b1ebaf6d57d8d4c37dfa4.jpg]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki bardzo za pomoc mam nadzieję że teraz już nie zniknie

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Jak Ci pisałem. To nie nasza wina a TiviMate. Te epg jest właśnie dla takich apek które nieprawidłowo ogarniają xml.
EPG nie zniknie jest aktualizowane codziennie o 8:40. No chyba że tivimate znowu coś namiesza.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(24-11-2020, 10:14 PM)sky02 napisał(a): Witaj. Na pierwsze pytanie znam odpowiedź.  Brzmi nie. Nadawcy programu sami nie wiedzę czy im live zadziała. Owszem jest w ramówce ale nigdy podpisany 'na żywo'. Dowiesz się tego uruchamiając program. Będzie wtedy podpisane pod logo Smile. Czasem też kłamią anonsując, że na żywo a potem prostują że 'premiera'. Jest jeszcze opóźnienie  2 min by technicy zdążyli wyciąć lub zablokować treści nieodpowiednie ich zdaniem. 
2. Nie bardzo wiem na jakiej podstawie odniosłeś takie wrażenie, że coś znikło? My nic nie zmienialiśmy a wręcz dodaliśmy. A może to nie nasza wina?. Napisz nam z którego epg korzystasz  jaki program, apka? 
Pozdrawiam Smile

Witam, po pierwsze podziekowania za dobra robote z epg.

Co do informacji o programach live, mysle ze jest to bardzo dobry pomysl, szczegolnie dla kazdego fana sportu. Szybki rzut okiem na program od razu pozwalalby zobaczyc jakie mecze lub inne wydarzenia sportowe beda nadawane na zywo. Wiele programow internetowych podaje taka informacje (chocby program na onecie, telemagazyn, teleman), wiec byloby super, gdyby i wasze epg mialo taka funkcje.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Live mozna parsowac ze stron ale nie z opisu. Rozwiazanie istnieje w EPG od mods-kodi w aplikacji m-TVGuide.
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości