Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[STOCK] X96 Max Plus2
#11
(04-02-2021, 03:06 PM)jachu76 napisał(a): właśnie wgrałem na nowo coreelec, dtb specjalnie wrzuciłem wersjdę 2gb i coreelec odpalił bez problemu.......
po wpisaniu komendy takie coś mi wypluło

System is not supported: sm1_s905x3_2g!

No a czemu miałby nie odpalić?
Ja napisałam, że nie odpali na dtb 4gb jeśli nie ma 4gb ram.

A informacja "system is not supported" to normalna sprawa.
Wystarczy wpisać "y" by kontynuować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
architektura- rozmiar pamięci: 1985MB
czyli wychodzi na to że mam 2gb pamięci ram ?
Odpowiedz
#13
Nie... Sam napisałeś wyżej, że użyłeś dtb dla 2gb RAM, no to pokazuje ci 2GB...
Odpowiedz
#14
W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie firmware , wgrywałem chyba ich z 10 różnych ....wszystko znalazłem na stronie 4pda.ru, jest tam bardzo dużo informacji co do tego boxu.....niestety chińczycy ładują inne podzespoły i z tąd są problemu jakie są ....
Mój box jest w konfiguracji " X96 Max PlusQ1 LAN100 rtl8822cs , 4/32gb...., lan miał być 1000mb , także proszę zawsze sprawdzać przed wgraniem innego romu co siedzi w środku , najlepiej programem " Device-Info-HW "

Podziękowali: zorro_9
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Witam, znajdę gdzieś działającą apkę NETFLIX na tego boxa ( taka która działa bez podłączenia myszki )
ściągnąłem tą wersję lecz nie działa com.netflix.ninja_6.1.3_build_2482-2482_minAPI22.apk
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Wtyczka do Kodi zadziała w SD, ewnetualnie w CoreELEC w Full Hd.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
(01-12-2021, 01:35 PM)mjw napisał(a): Wtyczka do Kodi zadziała w SD, ewnetualnie w CoreELEC w Full Hd.
Tak wiem że na kodi działa , boxu używa starsza osoba i wolał bym wgrać zwykłą apkę....wcześniej działało a teraz już nie.....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości