Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
(08-09-2021, 04:14 PM)Tomek napisał(a): @"enefem" znasz sposób żeby instalka FanFilm dorzucała playera od razu do TMDBH?
Póki co przychodzi mi tylko jeden pomysł do głowy. Napisać skrypt, który by się instalował razem z FF i podrzucał jsona kiedy tylko wykryje zainstalowany TMDbH.
W sumie zastanawiam się czy można by uruchomić ten skrypt z poziomu skórki. Jest RunScript() jak i System.Exec() więc jakieś pole do popisu jest Big Grin
No, ale bez skryptu ani rusz, a ja w pythonie to noga póki co, mam nadzieję, że niedługo się to poprawi Smile

(08-09-2021, 04:09 PM)zborus napisał(a): Czyli mając wtyczkę seren i np konto RD to .oge spokojnie odpalać przez widget pozycje z wtyczki themovieDB?
Tak. Z tym, że sposób podany przez @Tomek również powinien działać bez problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak mam ten player wrzucić?
Odpowiedz
(08-09-2021, 05:24 PM)zborus napisał(a): Jak mam ten player wrzucić?
Wrzuć plik udostępniony przez Tomka na shoutboxie do katalogu:

userdata/addon_data/plugin.video.themoviedb.helper/players/

Następnie w ustawieniach we wtyczce TMDbH możesz wybrać player'a
Odpowiedz
Ale wpierw go rozpakuj. Albo podaj ścieżkę do pliku w ustawieniach wtyczki. Doda ten player do innych

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Pomysł ze skryptem jest niezły. Pomyślę

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Łatwiejszy adres...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: EMR9
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
@"enefem" będzie ten tutorial w formie wideo?
Odpowiedz
@zborus o cholera, zapomniałem Big Grin Będzie. Pewnie w poniedziałek wieczorkiem przysiądę i ogarnę w wolnej chwili.
Odpowiedz
REKLAMA:



Ok. Znowu zapomniałem nagrać filmik, ale to bardziej dlatego, że wczoraj robiłem sobie wolne Smile
Rozkminiam nad nowym układem dla strony głównej, przy okazji chciałbym zaorać Classic layout, ale to pewnie z czasem dopiero, aż w zastępstwie wymyślę coś lepszego. Na razie mam coś takiego: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i jestem ciekaw waszych opinii, czy warto wypuszczać tego typu widok? Osobiście mam mieszane uczucia, podoba mi się fakt, że jest nieco inny od wszystkich, z drugiej strony wymaga on dopracowania. Póki co to jest BARDZO WCZESNA FAZA, aczkolwiek jakiś tam podgląd i opinie można już wysnuć Smile Dajcie znać co sądzicie.

#edit
Nie ważne. Zaorałem pomysł Big Grin
Odpowiedz
jak dla mnie widok POSTER jest the best.
Odpowiedz
Trzeba wrócić do rzeczy, które mają sens, czyli usprawnianie istniejących już funkcji i poprawianie bugów, a nie wymyślanie koła na nowo Smile
I tak o to, zacząłem od usprawnienia Spotlightu, poprzez dodanie faktycznie więcej informacji do zakładki "więcej informacji"^^ By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

#edit
btw. Dzisiaj postaram się skleić nowy poradnik odnośnie konfiguracji skóry.
Jednak muszę poprawić jeszcze ze 2-3 rzeczy i wtedy nagram, żeby było jak najbardziej aktualnie.

Podziękowali: Hubertu
Odpowiedz
Jest i obiecany filmik. Trochę czasu to zajęło, sorki Smile
Wołam @kocurek7, @EMR9 i @zborus bo chyba byli zainteresowani Smile

Nagrane na szybko, wiec jak czegoś brakuje to pytajcie. Pokazałem głównie ustawienia, których sam używam.
Odnośnie zwiastunów w tle, jak u kogoś opcja jest wyłączona to pewnie musicie pobrać i włączyć wtyczkę YouTube. W opisie filmu jest link do poradnika, ewentualnie szukajcie tutaj na forum, bo jest całkiem fajny poradnik napisany Wink

Link do filmiku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: EMR9
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości