Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chromcast 4 Google TV kodi 19
#11
[Obrazek: LsfReOBl.jpg]

Możliwe że orginalna ładowarka nie wyrabia na YouTube pokazywali że chromcast 4 plus hub i orginalna ładowarka sieciowa ma zamalo napięcia
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Już takich akrobacji to nie zrobię. Według mnie i tak sprzęt nie wart tych pieniędzy i zachodu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Jmno napisał(a):Możliwe że

Parafrazując lepiej raz sprawdzić, niż sto razy przeczytać...skoro masz takie parcie na to urządzenie, w okresie do ewentualnego odstąpienia/zwrotu, jest mnóstwo czasu na dogłębne testy, teraz to tylko teoretyzujesz bezproduktywnie...



[Obrazek: LBGexSN.jpg]
Odpowiedz
#14
Witam, mam chromecasta białego i nic sie nie dzieje - nie grzeje się, nie restartuje, pamięci wystarcza, Kodi płynne etc.
Kluczowe są dwie rzeczy - ładowarka usb PD i odpowiedni hub USB, da się przerzucić aplikacje na zewnętrzny dysk i wtedy hula jak szalony. Jeśli ktoś jest zainteresowany podrzucę tu zdjęcia.

Po prostu bez tych modyfikacji urządzenie nie wyrabia.

Pamięć zewnętrzną wykryje jeśli włączy się debugowanie USB.
Odpowiedz
#15
Ja także mam tego chromecasta i nie narzekam. Tak samo z PD z hubem. Nic się nie grzeje, wszystko chodzi płynnie.
Odpowiedz
#16
(15-09-2021, 07:50 AM)forest napisał(a): Witam, mam chromecasta białego i nic sie nie dzieje - nie grzeje się, nie restartuje, pamięci wystarcza, Kodi płynne etc.
Kluczowe są dwie rzeczy - ładowarka usb PD i odpowiedni hub USB, da się przerzucić aplikacje na zewnętrzny dysk i wtedy hula jak szalony. Jeśli ktoś jest zainteresowany podrzucę tu zdjęcia.

Po prostu bez tych modyfikacji urządzenie nie wyrabia.

Pamięć zewnętrzną wykryje jeśli włączy się debugowanie USB.
Można prosić jaka firma huba i ładowarka pewnie min 4 ampery?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(15-09-2021, 11:37 AM)Jmno napisał(a):
(15-09-2021, 07:50 AM)forest napisał(a): Witam, mam chromecasta białego i nic sie nie dzieje - nie grzeje się, nie restartuje, pamięci wystarcza, Kodi płynne etc.
Kluczowe są dwie rzeczy - ładowarka usb PD i odpowiedni hub USB, da się przerzucić aplikacje na zewnętrzny dysk i wtedy hula jak szalony. Jeśli ktoś jest zainteresowany podrzucę tu zdjęcia.

Po prostu bez tych modyfikacji urządzenie nie wyrabia.

Pamięć zewnętrzną wykryje jeśli włączy się debugowanie USB.
Można prosić jaka firma huba i ładowarka pewnie min 4 ampery?


Unitek 3265 używany oraz dowolna ładowarka min 30 W. Gra i buczy od lat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości