Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm i rapideo.net/nopremium.pl/twojlimit.plpl
#41
(15-07-2022, 02:38 PM)thieftime napisał(a): Wczesniej wyszukiwalo mi wiele zrodel z xt7 i swiecily sie na niebiesko teraz nie ma nic a mam roczny abonament wykupiony wczoraj

Wysłane z mojego ELS-AN00 przy użyciu Tapatalka
Najnowsza wersja fanfilm która się dziś pojawiła ma przywrócone wyszukiwanie źródeł z tb7 i xt7. Znowu mają statut premium.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Po aktualizacji działa lepiej tb7?
Odpowiedz
#43
Tak. Udało się wspólnie ogarnąć wyszukiwarkę w tb7. Fanfilm znajduje o wiele więcej źródeł z tb7/xt7, są one lepszej jakości więc statut premium wrócił.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#44
Czyli można kupować!!!
Odpowiedz
#45
Witam. Wczoraj zakupilem xt7 na rok i w wyszukiwarce fanfilm nic od nich nie ma. Te same frazy testowalem w wyszukiwarce xt7 i znajduje duzo linkow.
Testowane na tv z wersja 19.4 a takze na windowsie wersje 19.3 i 19.4. Na windowsie robilem nawet testy na nowo instalowanym kodi z czystym cache.
Odpowiedz
#46
Tb7/xt7 ma problem z wyszukiwarką którą udostępnia dla fanfilm (jest ona inna niż ta na stronie). Nie ma możliwości podłączenia wyszukiwarki ze strony ze względu na długie czasy odpowiedzi. Trzeba czekać aż ekipa od tb7 to naprawi
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
@tb7pl @Tomek więc zorganizujcie się i wymuście naprawę tej przeglądarki Wink Bo teraz w kodi posiadanie konta jest bezużyteczne. A bardzo szkoda, bo potencjał jest. Było fajnie, działało i co się zesra...Wink Wiem nie wasza wina, ale był moment że działało. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#48
No to już kompletnie poza zasięgiem twórców ff. To jest na linii tb7 - świat. Nie jesteśmy w stanie poprawić czegoś co jest kompletnie poza możliwościami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#49
@Tomek nie bądź skromny. Wiem że nie wina FF i @tb7pl ale macie już poważanie na arenie i wystarczy docisnąć. Wywalą was drzwiami wchodzicie oknem. Mi chodzi o poparcie @tb7pl w dyskusji jak będzie negocjował przywrócenie sprawności. A stawiam, że merytorycznie ich razem przekonacie.
Odpowiedz
#50
Nie ma sensu miec providera ktory nie dziala. Lepiej usunac go z ff i nie wprowadzac ludzi w blad.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości