Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO MAX na Fire 4K Max
#11
Nie.

Apka nie lokalizuje sie na język polski interfejsu. No chyba że ktoś zna rozwiązanie jak ją zmusić.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(14-05-2022, 06:16 AM)Ktosi napisał(a): Apka nie lokalizuje sie na język  polski interfejsu.

W UK w ustawieniach aplikacji nie ma możliwości ręcznej zmiany języka?

[Obrazek: 93y3Doil.png]
Odpowiedz
#13
Wszystko jest ustawione  tylko Fire nie zmienia języka interfejsu aplikacji. Język polski nie jest obsługiwany na Fire.
Poza tym działa poprawnie na koncie kupionym w Argentynie. Smile
Odpowiedz
#14
U mnie na Fire Cube i Fire Stick $k MAX aplikacja HBO MAX jest w języku polskim.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
(14-05-2022, 12:09 PM)mjw napisał(a): U mnie na Fire Cube i Fire Stick $k MAX aplikacja HBO MAX jest w języku polskim.

Nawet na Fire TV Stick 4K pierwszej generacji również [Obrazek: r010.gif]

ktosi napisał(a):Język polski nie jest obsługiwany na Fire.

Ogólnie menu, czy tylko w tej konkretnej aplikacji? [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
#16
Tylko w aplikacji i to wyraźnie pisze że brak obsługi .

[Obrazek: 3gLWulsl.jpg]

p.s. Jednak dałem radę , wcześniej  odinstalowywałem całkiem i ponowna instalacja różnych wersji nie pomagała. 
Zainstalowałem starszą wersję a zaraz po niej  nowszą 52.10.0  już działa normalnie.

U mnie tak jest z kilkoma aplikacjami, nie ma ich po polsku mimo że z tej samej instalki gdzie indziej jest.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Możesz podać linki do apk HBO MAX jakie instalowałeś.?
Odpowiedz
#18
(15-05-2022, 07:34 AM)huragan666 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Dzięki i działa języki polski na tej apk.
Odpowiedz
#20
Jak zauważyłem przestawia sie na angielski tylko jak brak polskiego IP. Czasami wraca bez problemu jak tylko użyć polskiego IP a czasami zostaje tylko na angielskim zgłaszając problem że brak obsługi języka.

U mnie problem był z VPN coś nie współpracuje właściwe z NordVPN na niektórych polskich serwerach ale działa zawsze z moim kolejnym VPN tyle że prywatnym bezpośrednio położonym w Polsce.
Apka HBO MAX jak wiadomo ma blokady regionalne wbudowane bezpośrednio w aplikacje, przynajmniej działa bez problemów przy nie polskim regionie systemu u mni to UK. Wszędzie muszę instalować ręcznie aplikację bo ją wyklucza zawsze Google. Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości