Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie urządzenia posiadacie?
#41
Ja mam aktualnie HTPC z używanych części.

Obudowa APLUS CS-102B Mini-ITX
Płyta Główna MSI H61I-E35/W8 s1155 H61
Dysk 2.5" 80GB SATA II
Procesor: i3-2100
Pamięć: 4GB DDR3
Karta Wifi N - 300Mb/s

Do tego jeszcze pilot z klawiaturką. Wszystko działa OK, ale trochę miejsca zajmuje Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
To czas na mnie :v
iMac late 2006
Procesor 2x2,16ghz
2gb ram
ATI X1600
Kodi pod system Ubuntu (środowisko Mate)
Oczywiście nie jest to demon prędkości, ale pod KODI daje radę - tak czy tak za niedługo wymieniam tego rupiecia na jakiś TV BOX.
Komputer podłączony pod TV za pomocą DVI, oraz sterowany za pomocą Apple Remote.
Odpowiedz
#43
tydzień temu zmieniłem rp2 na rp3 i narazie jest ok. widać minimalną róznice w działaniu osmc
Odpowiedz
#44
TV BOX TX3 Mini 2/16GB Android7 Kodi Smart 4K hdmi  co powiecie na temat tego urzadzenia.
Odpowiedz
#45
Od niedawna posiadam Xiaomi Mi Boxa, spelnia wszystkie moje oczekiwania. Dokupiłem huba usb, podlaczylem joypada mysz i dysk zewnętrzny.Do przegladania stron polecam przegladarke ze sklepu play "Puffin".
Odpowiedz
#46
Mibox. Użytkuję dopiero tydzień czasu i uczę się powoli obsługi tego pudełka. Między innymi znalazłem się na tym forum. Potrzebuję dokupić huba bo jedno wejście USB to zdecydowanie za mało.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
NvidiaShield_TV (2017)

cytat z oficjalnego forum Kodi: "Dirt Cheap, Firmware unsupported, buggy Android Kodi Boxes from China (usually AMLogic). Really are a waste of time (...)"
+ to
Q. Fastest, most powerful Android TV - Kodi streaming box ?
NVIDIA Shield

i tyle w temacie... od siebie dodam, że to jeden z lepszych wyborów i zakupów popełnionych przeze mnie.

Udanych wyborów życzę
f30
Odpowiedz
#48
Było M8S+ jest Lenovo ThinkPad 520 będzie bo już jedzie MeLE PCG35 Apo.
Już trochę za długo jedzie. Jak dotrze to podzielę się opinią.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#49
A ja mam to :

Libreelec - Okrojiny Windows - Bliss-v7.2-android_x86_64











Made in POLAND
Odpowiedz
#50
Ja mam aktualnie Khadas VIM Pro, mój stary HTPC poszedł w odstawkę.

Khadas'a dorwałem na gearbest była promocja na Black Friday. Za całość dałem 190zł (Khadas VIM Pro + zasilacz + pilot + cooler + radiatory) w stresie ma max 45st. Big Grin.

Libreelec 8 mam wgranę na eMMC Smile - sam proces wgrywania na eMMC prościutki wcześniej testowałem Android'a 8, 7 i Android TV Smile gotowe obrazy są w necie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości