Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy będzie recenzja m8s pro L
#1
Witam,chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie recenzja m8s pro L,sprzęt zamówiłem i na razie czekam.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Podczas nagrywania i pisania recenzji uwaliłem boxa kombinując z różnymi softami... Aby dokończyć recenzje muszę uruchomić ponownie boxa. Miałem nadzieję, że recenzja powstanie dzisiaj ale już chyba nie dam rady...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Thumbs Up 
(20-02-2018, 12:49 AM)mjw napisał(a): Podczas nagrywania i pisania recenzji uwaliłem boxa kombinując z różnymi softami... Aby dokończyć recenzje muszę uruchomić ponownie boxa. Miałem nadzieję, że recenzja powstanie dzisiaj ale już chyba nie dam rady...

Sad
Mam nadzieję, że to nic poważnego i go sprawnie ożywisz. Że wróci grzecznie do pracy i dzięki temu będziesz mógł dokończyć recenzję.
Ja również na nią czekam  Smile

ps. Z góry dziękuję Ci za przyszłą reckę m8s pro L, bo już wiem, że na pewno bedzie dobrze napisana. 
Pozdro.
Odpowiedz
#4
Recenzja już jest tu, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Brakuje jedynie recenzji modelu z nowym pilotem(wyszukiwanie głosowe).
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
(05-03-2019, 04:16 PM)drimar napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Brakuje jedynie recenzji modelu z nowym pilotem(wyszukiwanie głosowe).

tutaj recenzja z nowszym pilotem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mam tego boxa ponad pół roku, sprawuje sie dobrze chyba najlepszy box porównując cenę do wydajności troche grzeje sie procesor bo jest dość mocny ale i na to jest sposób kupiłem wiatrak od komputera stacjonarnego i po prostu postawiłem boxa na wiatrak dałem słabszy zasilacz więc nie kręci tak mocno temperatura procesora przy obciążeniu jest w granicach 50-60 stopni celsiusza. czyli ok. bez wiatraczka siego nawet powyżej 70 st. przy obciązeniu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@drimar przecież to wersja "W" z najgorszym możliwym procesorem w boxach. Lepiej kupić coś z s905x lub s912
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości