Nie wiem jaki poradnik czytasz i skąd - ale w naszym poradniku o uzyskiwaniu logów nie masz absolutnie nic o resetowaniu komunikatów diagnostycznych. Tego się nawet nie da zrobić - coś czytasz i klikasz chyba po omacku.
Listę obrazów dla swojego sprzętu masz podaną w poradniku - masz pobrać najnowszą wersję na swój procesor - czyli w tym przypadku Coreelec 20 ng.
Zacznij w końcu czytać bo staje się to troszkę nudne...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
![[Obrazek: 4EwX0Gzl.png]](https://i.imgur.com/4EwX0Gzl.png)
Widzę że dopisałeś że chodziło ci o rejestrowanie a nie resetowanie. Ale nie byłeś proszony o pełne logi - tylko o logi.
U ciebie logi są zbędne - jak zainstalujesz wspieraną wersję to będzie wszystko działać.
Listę obrazów dla swojego sprzętu masz podaną w poradniku - masz pobrać najnowszą wersję na swój procesor - czyli w tym przypadku Coreelec 20 ng.
Zacznij w końcu czytać bo staje się to troszkę nudne...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
![[Obrazek: 4EwX0Gzl.png]](https://i.imgur.com/4EwX0Gzl.png)
Widzę że dopisałeś że chodziło ci o rejestrowanie a nie resetowanie. Ale nie byłeś proszony o pełne logi - tylko o logi.
U ciebie logi są zbędne - jak zainstalujesz wspieraną wersję to będzie wszystko działać.
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


