Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GB] Q5 - A 2.4G Voice Function Motion Sensing Remote Controller
#1
Podrzucam bo zamówiłem z ciekawości pilota z air mouse i mikrofonem do sterowania głosem. Zobaczymy jak to zadziała. 

Cena: $8,93
Kupiony na GearBest: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


[Obrazek: 1521281422977297.jpg]
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@mjw czy doszedł do Ciebie ten pilot ?? Jeśli tak to mógł byś się wypowiedzieć na jego temat ??
Odpowiedz
#3
@kash18 zapomniałem całkiem o nim. Przyszedł i działa całkiem fajnie. W sumie nie zrobiłem gruntownego testu ale jeśli chcesz żebym coś sprawdził to chętnie to zrobię.
Najgorsze jest to, że on nie ma airmouse na żyroskopie tylko jak klikniesz ikonkę myszki to po prostu musisz kursorem sterować poprzez strzałki, a nie ruszać pilotem. Nie wiem czy coś mi źle wysłali bo totalnie o tym zapomniałem, możliwe. Co do mikrofonu to działa w szukaniu głosowym w YouTube. Asysten google nie chce z nim za bardzo działać ale jak mi o tym pilocie przypomniałeś to od jutra go wezmę w obroty.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Heheh no właśnie chodzi mi o mikrofon. Szukam takiego który będzie go posiadał a do tego airmouse i klawiatura qwerty. Dosyć długo szukałem i zamówilem MX3 który miał mieć mikrofon. Nawet chłopek z chin który go gonił twierdził że ta wersja ma mic. Po 20 minutach testów został rozebrany , a po mikrofonie ani śladu heheh więc wyleciał przez okno Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości