Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
#61
(31-12-2018, 06:29 PM)Edgar73 napisał(a): 1.0.38 Amazon tv nie działa . I takie pytanie dzwięk z obrazem się nie zgadza ma ktoś rozwiązanie?

U mnie na Fire TV Stick (druga generacja) też nie działa. Wersja Android (player_5.0.34_patched.apk) instaluje się i pozwala na zalogowanie, ale po włączeniu jakiegoś wideo (choćby zwiastuna) wywala mnie do głównego ekranu Fire TV. Druga wersja dla Android TV (player_1.0.38_patched_tv.apk - czyli ta, która podobno działa na najnowszym Fire TV Stick 4k) instaluje się, ale nie można jej uruchomić. Jestem sfrustrowany, bo specjalnie muszę podłączać laptopa do TV, żeby korzystać z Player.pl. Dziwne, bo na nowym Fire TV Stick 4k (trzecia generacja) niby śmiga. Dodam, ze korzystam z VPN (testowane z i bez VPN'a).

@przemo , @PeterMac , @gglggl - jaką wersję Fire OS oraz Fire TV Home macie u siebie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Ciekawe czy jeżeli wykupie w Polsce jakiś pakiet do tvn player czy w Niemczech da się wtedy uruchomić poprzez ten ich voucher czy w jakiś inny sposób  

Przecież mogą zarobić kasę na nas emigrantach, czemu tak sobie utrudniają? WP Pilot pokazali jak można to załatwić, trzeba tylko trochę dobrej woli :Smile

Tak na krawędzi to chciałbym mimo wszystko polecić czat z tvn przez messenger facebooka. Tam zazwyczaj siedzi człowiek który stara się pomódz .
Odpowiedz
#63
Rogalsiu a zainstalowałeś usługi Google na firestick ? U mnie śmiga bez problemów wersja 1.0.19 jedyny problem jest z czarnym ekranem w niektórych programach ale podejrzewam że dlatego że tv jest wiekowy i jest problem z rozdzielczością
Odpowiedz
#64
(04-03-2019, 03:54 PM)reffolta napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) - probowałem na forum XDA i kilku innych stronach, ale linki tam nie działają. Niestety rezultat jest ten sam - wersji Android TV (1.0.38) nie jestem w stanie uruchomić (nawet po instalacji przycisk "open" jest nieaktywny), a wersja Android (5.0.34) uruchamia się, ale po włączeniu odtwarzania automatycznie wyłącza program i wraca do głównego menu Fire TV Home. 

A jakiego Fire Stick'a uzywasz i czy masz najnowszy update systemu? Mój to druga generacja z najnowszym Fire OS. Możesz wrzucić gdzieś plik .apk wersji, która u ciebie działa?

EDIT:
SUKCES! Okazalo sie, ze ta metoda z YT wcale nie zainstalowala Google Play Services, a przenoszenie plikow ze smartfona na Fire Stick wywalalo blad niekompatybilnosci. Uzylem programu Downloader na Fire Stick i wszedlem na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., po czym wyszukalem "Google Play Services" i wybralem ten z dopiskiem "Android TV". Do weryfikacji mozna uzyc np. programu Play Services Info.

Dziwi mnie tylko to, ze aplikacja Player nie wywala bledu o braku uslugi Google Play, tak jak to robia inne programy wymagajace tego komponentu.
Odpowiedz
#65
Rogalsiu sproboje sobie app2fire albo easy fire tool do instalacji programów na fire stick o wiele wygodniej niż downloaderem wiem że da rade też zainstalować account manager do Google Play services ale tak naprawdę do niczego to nie jest potrzebne. Dziwię się że na forum tu nie ma opisu jak to zrobić krok po kroku. Mam fire stick 2 gen z najnowszym update do tego express VPN Ipla, player.pl , TVP vod, cinema flix z zagranicznych z VPN tubi, vudu , crackle Sony amerykańskie serwisy z filmami i serialami za darmo i legalnie z reklamami dość spory wybór różnych filmów
Odpowiedz
#66
@reffolta, znam te sposoby i właśnie z app2 fire korzystałem próbując przenieść Google Play Services ale te na moim smartfonie są niekompatybilne z fire stick. Nie instaluje dużo apek, więc downloader póki co to najlepsze rozwiązanie dla mnie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Można prosić o reup pliku player na Androidtv? Przywrocilem TV do ustawień fabrycznych, a nowa wersja już nie wspiera już mojego urządzenia.
Odpowiedz
#68
Robiłem reup, link nie działa? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: macioo
Odpowiedz
#69
(20-03-2019, 02:17 PM)michaił napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Link działa na dziś dzień. Bardzo dziękuję Smile
Odpowiedz
#70
Panowie, działa Wam bez problemu player? Jakis czas używałem jej na mecoolu m8s pro i bylo dobrze. Teraz przy uruchomieniu jakiegokolwiek serialu/odcinka czarna plama. Zainstalowałem apke ze sklepu i to samo, reklamy a pozniej czarna plama. Macie jakies pomysly?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości