Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP4K
#11
(05-07-2018, 06:36 AM)Maleszka napisał(a): Niestety nie znalazłem żadnego działającego rozwiązania na obejrzenie meczy w 4k.
(Oczywiście poza NC+ [brak możliwości podłączenia satelity], oraz brak dostępu do światłowodu Orange).
Pozostaje poczekać. Może za rok się uda...

TVP4K wraca do łask. Czy ktoś orientował się czy będzie możliwość obejrzenia meczów Euro2020 w 4K przez TVP Sport/Stream/VOD?


PS
Wysłałem dzisiaj maila do TVP w tej sprawie, dam znać w temacie jak tylko otrzymam odpowiedź.
Savio Platinium
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(31-05-2021, 10:35 AM)Krish napisał(a): TVP4K wraca do łask. Czy ktoś orientował się czy będzie możliwość obejrzenia meczów Euro2020 w 4K przez TVP Sport/Stream/VOD?


PS
Wysłałem dzisiaj maila do TVP w tej sprawie, dam znać w temacie jak tylko otrzymam odpowiedź.
Euro w 4k w przez TVP Sport/Stream/VOD... to chyba nie realne.
Z tego co pamiętam przy okazji ostatnich MS świata przycinali jakość do 720p żeby serwery nie padły.
Puszczą pewnie z multiplexu mecze w 4k w DVBT-2 i tyle...
Odpowiedz
#13
UPC będzie mieć stream TVP 4K na tym swoim boxie. C+ bedzie nadawać z satelity. Jaki będzie stream od TVP na razie nie wiadomo.

Edit

Powstanie tego: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. oraz apek na tizen i webos (nie wiem czy już są), daje nadzieje na stream 4k od tvp. Jak będzie zobaczymy.
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
Dostałem odpowiedź od TVP:


Cytat:Dzień dobry,
Mecze Euro 2020 w 4k będzie można zobaczyć jedynie za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej na antenie TVP 4K.

Z poważaniem
Zespół TVP VOD


Także czas na antenę i dekoder...
Savio Platinium
Odpowiedz
#16
APKę na ATV można już pobrać. Jak na razie materiałów 4K brak.

Podziękowali: zorro_9
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
A wersja bez reklam będzie dla Android TV?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości