Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
Czy na c+ sport 3 i 4 w epg też macie cały czas zakończenie programu ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



(28-09-2019, 01:24 PM)mjw napisał(a): @ireeus ja bym na twoim miejscu trochę zwolnił bo jak narazie wszystkie twoje posty na tym forum dotyczą "twojej" usługi.
Jak sam powinieneś wiedzieć nie zbyt tolerujemy tutaj reklamy, tym bardziej reklamowanie usług PREMIUM. Swoją drogą, najpierw podpytałeś jak ustawić Webgrabera, później dodałeś jakiś system zarządzania, a teraz jeszcze za jakąś część usługi życzysz sobie opłaty. Troszkę nie ładnie.
I nie przesadzajmy, że koszt serwera jest tak gigantyczny, że musisz pobierać za to opłatę. Nie skomentuje tego darmowego EPG, na które trzeba się co 14 dni logować.

Przypominam, że Kodi jest darmowe. Wszystkie wtyczki, które w jakiś sposób od nas pochodzą też są darmowe. Nie uważasz jednak, że pobieranie pieniędzy za pobranie treści dostawców przewodnika programów jest troszkę nie smaczne? Smile

Jeśli chodzi o webgrabbera to nikogo nie musiałem pytać o żadne instrukcje bo od kilku lat go używam. Natomiast system jest w całości napisany od podstaw. żadnych CMS. Jedyne co użyłem to template bootstrapa na licencji GPL, ale rozumiem to jest zbrodnia przeciw ludzkości. 
Jak wcześniej nadmieniłem 14 dni jest nie aktywne bo zrezygnowałem z reklam a dostęp do list EPG jest darmowy więc abym więcej nie musiał się powtarzać i nie zostało to potraktowane jako reklama, proszę czytać ze zrozumieniem panie administratorze Smile.
Dziękuję Tobie za usunięcie linków naszej pracy i przypominam że nie tylko ja pracuję nad tym by to EPG funkcjonowało i istniało. Tu chodzi o podstawowe założenia jak ruszał ten projekt. MA BYĆ DARMOWE. 
I  kojarzenie epg.ovh z jakimikolwiek opłatami  nawet najbardziej drobnymi zaburza tę idę. Doceniam Twoją pracę
,ba nawet życzę Ci sukcesu finansowego. Ale buduj go na własnych podwalinach. Tworzysz własne epg więc nie widzę problemu. I mylisz się z tym całym internetem. Jak ktoś opublikował coś dla świata za darmo to ma prawo pilnować by było darmowe.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam i myślę że na tym zamkniemy temat. Życzę udanego dnia Smile

(28-09-2019, 01:24 PM)bigtoy napisał(a): Czy na c+ sport 3 i 4 w epg też macie cały czas zakończenie programu ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Problem leży u dostawcy treści. Od jakiegoś czasu mają błąd na tych 2 kanałach. Spróbuję to do jutra naprawić. Pozdrawiam.
Pusta lista dziś na mtv guide, u Was też?

Edit. Działa format gz, padł xml
# Kodi rządzi #
Błąd w pliku jest

error on line 3530 at column 20
Dziękuję za informację. Już wszystko powinno być w normie. I sory za tak późną reakcję, ale wiecie praca Smile
REKLAMA:



(28-09-2019, 01:24 PM)bigtoy napisał(a): Czy na c+ sport 3 i 4 w epg też macie cały czas zakończenie programu ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Problem leży u dostawcy treści. Od jakiegoś czasu mają błąd na tych 2 kanałach. Spróbuję to do jutra naprawić. Pozdrawiam.
[/quote]

Dzięki za zainteresowanie epg ruszylo

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Wiatm Panowie jaki jest powód ze epg ładuje się bardzo długo, ok 5min. Prawy górny róg ekranu napis "Importowanie danych przewodnika z serwerow 0%"

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Witaj. Widzę że w Coreelec. Proszę puścić aktualizację, nie wiem teraz z  czego korzystasz : Simlple, Archive, 
M-TvGude ? Podstawowa zasada jest że trzeba wyczyścić TV  Ustawienia /Telewizja/Przewodnik/Wyczyść dane to samo w Ogólne. W mtvgude czyścimy bazę . Jest jeszcze patent na usunięcie pliku Epg12.db droga na skróty, nie zapomnij o restarcie.
Pozdrawiam.
Mam CoreElec + archive client, od kilku dni epg wczytuje się długo tylko jak włączam boxa, po załadowaniu jest już ok, przywróciłem dziś ustawienia fabryczne, zainstalowałem pve iptv archive i nadal piersze uruchomienie epg długo trwa. A te epg12 gdzie znajdę?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości