Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm (Problem z Trakt)
#1
Witam
Mam taki mały problem. Mam zainstalowaną w/w wtyczke na Kodi 18. Jest ona podpięta do mojego konta na Trakt. Gdy wejdę w Kolekcję i chcę usunąć dany tytuł serialu czy filmu to klikając na opcję Manager Trakt nic się nie dzieje. Powinno wyskoczyć kolejne menu z opcją np usuń a tutaj nic. Przez co nie mogę dodawać nowych tytułów do oglądanej kolekcji ani żadnego z niej usuwać. Nie wiem czy to problem wtyczki czy wina leży po stronie wersji Kodi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie używam tej wersji Kodi więc nie pomogę ale możesz to obejść logując się do trakt.tv przez przeglądarkę na kompie czy telefonie i tam zmodyfikować swoje listy a na Kodi wczytają się te aktualne.
Odpowiedz
#3
@Emzee82
Nie licz na to, że na Kodi 18 wszystko będzie śmigać bez zarzutu.
Odpowiedz
#4
Właśnie zainstalowałem kodi 18 i widzę że nie ma możliwości sparowania konta Trakt.tv z wtyczką FanFilm oraz Exodus ver.8.0 noe chyba że macie jakieś pomysły na to lub ktoś wie jak to zrobić ?
Odpowiedz
#5
Wejdź w FanFilm -> narzędzia -> TRAKT: Autoryzacja
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(26-01-2019, 02:30 PM)mjw napisał(a): Wejdź w FanFilm -> narzędzia -> TRAKT: Autoryzacja

Działa
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zwiastuny nie działają w FAN FILM na kodi18.1 wywala z kodi. Natomiast w exodusie działa prawidłowo.
Odpowiedz
#8
Podaj dokładnie jak docierasz do tych zwiastunów. Sprawdzę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(14-03-2019, 04:32 PM)Tomek napisał(a): Podaj dokładnie jak docierasz do tych zwiastunów. Sprawdzę.

Wybierasz jakikolwiek film przytrzymujesz dłużej klawisz do wyświetlenia menu i wybierasz zakładkę informację. Wyświetlają się wtedy informację o filmie i na dole jest zwiastun. Po próbie włączenia wywala błąd kodi.
Odpowiedz
#10
Yhm. Już widzę. Zrobiłem poprawkę, jak zostanie włączona, to pojawi się w najbliższej aktualizacji ff.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości