Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze darmowe lub najtańsze sposoby na pobieranie filmów/seriali
#1
Witam, jestem ciekaw waszych doświadczeń i sposobów na oglądanie/pobieranie filmów i seriali z internetu.
Nie wiem czy forum poświęcone Kodi to dobre miejsce na takie pytania, bo zapewne większość osób tutaj używa darmowych streamow lub Real-Debrid.

Jak dla mnie z darmowych sposobów najlepsze są:

1. Torrenty - najlepsza jakość, lecz gorzej już z wersją z Lektorem lub jak ktoś woli z dubbingiem. No i tutaj jest największe ryzyko względem prawa.
2. Strony streamingowe typu Filip.cc, minus to dużo reklam, ale to da się zniwelować przez użycie Kodi, lecz kolejnym minusem jest wolny transfer i słaba jakość wideo.

Innych darmowych sposobów chyba nie ma, można jeszcze pobierać ze stron typu catshare, Rapidu, fileshark, ale transfer również mamy obcięty do ~200KB/s

Najlepsze płatne sposoby:

1. Real-Debrid + streaming/pobieranie z serwisu torrentów (bez wysyłania, więc legit). Niby daje nam jeszcze źródła premium, ale często nie działają, a jakość też nie powala.
2. VPN + Torrent, dobry VPN wychodzi chyba dosyć drogo, ale niby "poruszamy" się w tajnym tunelu, tylko z tego co się dowiedziałem to nie zawsze możemy być w 100% pewni swojego bezpieczeństwa bo np. zamiast łączyć się z VPN, DNS łączy nas bez niego, przez co i tak się wystawiamy. To się chyba nazywa dnsleak, ale nie jestem pewien, może ktoś coś dopowie.
3. Chmury do pobierania torrentów, działają tak jak Real-Debrid, ale wychodzą drożej (chyba że są jakieś tańsze) np. offcloud, można nawet na dropboxa/google drive pobierać. Cena 9,99$/msc lub 70$/rok
4. Konta premium na fileshark, Rapidu, catshare, ludzie wrzucają tam materiały w dobrej jakości, lecz przykładowo cena Rapidu 25zl/msc, dłuższe pakiety wychodzą taniej

Podsumowując za darmo albo ryzykujemy, albo użeramy się z wolnym transferem lub słaba jakością. Niby w polsce pobierając zagraniczne filmy przez P2P możemy czuć się bezpiecznie udostępniając je (na tym polega sieć BitTorrent) bo zagranicznych nikt się niby nie czepia, jak już to ścigają ludzi za polskie filmy. Oczywiście aby do tego doszło musimy ten film/serial udostępniać.

Z płatnych chyba najlepiej wypada Real-Debrid, używając go stricte do torrentów, możemy się spokojnie "zaspokoić", lecz słyszałem także że z niektorymi trackerami nie radzi sobie za dobrze, oraz nie wysyła, więc gdzieś również może to stanowić problem.

Czy ktoś z was ma jakiś sposób warty uwagi?
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Najlepsze darmowe lub najtańsze sposoby na pobieranie filmów/seriali - przez dabroviec - 13-05-2019, 01:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości