Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC 9.2.1 - Problem z TV i wtyczkami wideo.
#1
Cześć wszystkim.

Mam problem z CoreELEC na moim Mini M8S II 2/16GB (S905X). Kłopot jest taki, że nawet na świeżej instalacji na karcie SD działa albo TV albo wideo w zależności od tego co pierwsze włączę.

Dokładniej mam wtyczkę od TV (PVR IPTV SIMPLE CLIENT) i wtyczki wideo (np. FANFILM, SCRUBS V2). I teraz jak po włączeniu KODI najpierw odpalę TV, to kanały działają ładnie. Jeśli następnie chciałbym odpalić jakiś film we wtyczce wideo, to niby film się uruchomi ale nie ma ani obrazu ani dźwięku (pokazuje tylko upływający czas filmu). I teraz jeśli wrócę to wtyczki TV, to tu już też kanały się nie włączą.

W drugą stronę też to działa. Jeśli po resecie KODI najpierw włączę wtyczkę wideo, to filmy normalnie się odpalają i jest cacy. Ale jeśli następnie chciałbym włączyć TV, to żaden kanał już się nie włączy. I jeśli znowu wejdę we wtyczkę wideo, to tu już też nic nie zadziała. Pomaga tylko reset urządzenia ale po nim wszystko zaczyna się od początku. Ogólnie wygląda to tak jak poniżej:

Pierwszy stan: Odpalam TV (działa) > odpalam np. FanFilm (nie działa) > znowu odpalam TV (już nie działa)

Drugi stan: Odpalam np. FanFilm (działa) > odpalam TV (nie działa) > znowu odpalam FanFilm (już nie działa)


W linku poniżej przesyłam logi:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z góry dziękuję za wszelkie rady.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
CoreELEC 9.2.1 - Problem z TV i wtyczkami wideo. - przez kokosz887 - 05-02-2020, 04:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości