Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej z wtyczką Real-Debrid od kodiwpigulce.pl?
#1
Exclamation 
Ale nas Real-Debrid potraktowało... Dostaliśmy bana na dostęp do ich forum, na którym od ok 4 miesięcy czyli od wydana wtyczki Real-Debrid do Kodi pomagaliśmy użytkownikom naszej wtyczki. Wiele podziękowań, wiele dobry słów czy wiele zdziwionych osób, że w tak łatwy sposób można korzystać w Kodi z real-debrid. Dziś jak co dzień zalogowałem się na konto żeby sprawdzić czy ktoś skomentował temat na forum i tu zonk. Zakaz dostępu do forum. Sprawdziłem na innym koncie o co chodzi i okazało się, że nasz temat no forum też usunięty...

Szkoda, bo właśnie chciałem aktualizować wtyczkę ale jak tak się dzieje to zaraz się okaże, że zablokują api albo możliwość łącznie wtyczki z serwerami. 

Przed publikacją wtyczki próbowałem się z nimi kontaktować - zero odzewu. Moje posty kasowali z forum - próbowałem się kontaktować - zero odzewu. Teraz też napisałem ale podejrzewam, że będzie zero odzewu.

To takie moje gorzkie żale. Smile Trochę smutno jak ludzie nie szanują tego co robisz za darmo... 

Po 4 miesiącach pomagania, pisania, tłumaczeniach żeby ludzie skorzystali z możliwości real-debrid dostałem odpowiedź na bana:

Cytat:Dear,

The forum is not a place to promote the third party application in particular for KODI.

Regards


( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Co dalej z wtyczką Real-Debrid od kodiwpigulce.pl? - przez mjw - 02-09-2017, 12:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości