Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - źródła real debrid są odrzucane
#1
Witam od wczoraj mam nastepujacy problem ktory polega na tym ze w mojej wlasnej sieci wi fi w domu wyszukujac zrodla premium za pomoca wtyczki przykladowo fan film wszystkie zrodla premium sa odrzucane. W sensie takim ze wyszukuje zrodla i sa na liscie ale dajac przycisk play przeskakuje do nastepnego i nastepnego i az do samego konca listy a kiedy natrafi na "zwykle" zrodlo nie bedace premium to odpala film. Na tym nie koniec dziwnych zjawisk bo zrobilem eksperyment i zrobilem wi fi z telefonu komorkowego i polaczylem mojego mi boxa z ta siecia i ku mojemu zdziwieniu bedac polaczonym z ta siecia zrodla premium odpala. Czy w zwiazku z tym moze byc taka sytuacja ze dostawca internetu zablokowal mi zrodla premium? I jesli tak to w takim razie czemu nie zablokowal mi "zwyklych" zrodel? Jakim cudem jest w stanie wyegzekwować jedne od drugich? I tak tak problem jest nie tylko na mi boxie ale na laptopie tez sprawdzalem.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Kodi - źródła real debrid są odrzucane - przez marcinlubera - 18-06-2018, 08:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości