Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia pendrive Android TV
#11
Android 8 na mibox S, apka to ftp serwer (ikonka folderu z globusem) a jako klienta używam wtyczki ftp do total comandera

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Hy jeszcze się nie spotkałem z określeniem że apka nie jest zqgodna z miboxem, skąd ty to instalujesz ? Tej apki niema na ATV. Ja instaluję z aptoide dokładnie ta By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (nie ma w nazwie TV)
Boxa kupiłem już z antkiem 8 ale chyba nie będzie to miało znaczenia w odniesieniu do tej apki, raczej przyczyną jest wersja aplikacji lub jej konfiguracja

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Dzięki za informacje i link. Ja instalowałem z oficjalnego sklepu Play jak na Mibox 3 miałem Android 6.0 albo już 6.1. Link podałem wyżej. I jak instalowałem to aplikacja była zgodna z MIBOX3. Działało to bardzo dobrze ale po aktualizacji Android do wersji 8.0 przestało działać. I w sklepie teraz pokazuje, że aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem. Sądziłem, że celowo zablokowali działanie FTP w nowszej wersji Android. Ale skoro na Mibox S z Android 8.0 działa to znaczy, ze spieprzyli coś w tej aktualizacji na Mibox 3.
Jeszcze raz dzięki za info i za link.
Korzystałem jeszcze z jednej darmowej apki do FTP
Też przestała działać po aktualizacji do Android 8.0:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Dziwne z tym oficjalnialnym sklepem Google bo u mnie nie wyszukuje apki ftp serwer tv a chyba jest jeden sklep dla ATV. Za to jest ta z twojego ostatniego posta. Spróbuj zainstalować serwer FTP spoza oficjalnego sklepu może zadziała.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16


Podziękowali: jerzyk17
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Działa FTP na MIBOX3. Problemem była konfiguracja. Na Android TV w wersji 6.0 miałem dostęp do całego systemu do odczytu i jeden folder do zapisu. W opcjach ustawiłem wtedy katalog główny jako katalog domowy.
W Android TV w wersji 8.0 dostęp do odczytu jest tylko do folderu, który mamy do zapisu.
W konfiguracji apki ten folder musi być ustawiony jako katalog domowy. Po przestawieniu działa.
Folder pokazał @Jaca.

@bigtoy
Sklep na urządzeniu pokazuje tylko aplikacje zgodne z urządzeniem. W przeglądarce na komputerze widzisz wszystko i jak jesteś zalogowany w Google to masz informacje czy dana aplikacja jest zgodna z którymś z twoich urządzeń. Poniżej link do twojej apki w sklepie Google:
Ftp Server Pro
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W przeglądarce masz możliwość zakupu i instalacji apki na wybranym zgodnym urządzeniu.
Ale można też samodzielnie zainstalować plik apk tak jak to zrobileś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości