Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki tv box
#1
Witam tak jak w tytule. Proszę o pomoc w doborze przystawki box tv, nie wiem czy to dobry dział więc proszę o wyrozumiałość. Uprzedze pytanie, szukałem na szukajce ale co rusz coś nowego wychodzi np. xiaomi mi box s całkiem niedawno chodź z tego co poczytałem jest chyba ok 
Zakładałem już jeden wątek i dzięki wam nie kupiłem TV box bez netflixa mowa tu o A5max plus. Od tamtej pory pogłębiam temat (mam 40 lat) ale to czarna magia. Budżet ok 300 zł głównie do Netflix, HBO go i kodi. Aktualnie jadę na tablecie shield podpinam do tv i Netflix działa, problem mam z kodi co chwilkę mi buforuje  
Proszę doradzcie coś ciekawego i co to jest ten mecool?????
 i czy ta przystawka shield od NVIDIA jest dobra bo wszystko ja wychwalają
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(19-02-2019, 07:22 PM)adriantech napisał(a): Zakładałem już jeden wątek i dzięki wam nie kupiłem TV box bez netflixa mowa tu o A5max plus.
głównie do Netflix, HBO go i kodi. 
to czarna magia

I wszystko "czarno na białym" miałeś w tym swoim "pierwszym" temacie naświetlone...włącznie z ukierunkowaniem na listę sprzętu, z "certyfikacją" dedykowaną dla poprawnego działania Netflixa, co tam było, w poprzednim temacie "czarno magicznego", lub "niezrozumiałego"? [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#3
Witam cię znowu lonogrzmot tak szczerze ja tego nie kumam wyszła niedawno przystawka xiaomi mi box s 4k niby wszystko ładnie ale już znalazłem gdzieś na forum że ma jakieś problemy i że lepszy jest ten starszy model. Ja to muszę mieć chyba tak wszystko pokazane i wyjaśnione jak na tym forum jest pokazane jak co i gdzie wgrywać wyraźnie i przejrzyście

Wiem że miałem zostać przy tym tablecie ale mnie już to denerwowali brak pilota podlanczanie cały czas do tego tableta HDMI itd

A i jeszcze jedno na YouTube wszystkie te przystawki świetnie chodzą nawet z Netflix

Cytuję łonogrzmot twoje słowa "
Masz możliwość na innym sprzęcie oglądania Netflixa, daruj sobie Box-y z autoryzacją pod tą platformę, tylko idź w kierunku przyszłościowego, komfortowego korzystania, z parametrami co najmniej 4GB RAM, oraz 32GB pamięci wewnętrznej" idź w kierunku .... Co masz na mysli

Przepraszam ale cały czas mi się coś przypomina i znów mam pytanie tego xiaomi mi box s gdzie można kupić tanio czy jest też wersja na rynek europejski bo też się napotkałem na taką czym się różni jak jest
Odpowiedz
#4
(19-02-2019, 07:48 PM)adriantech napisał(a):  xiaomi mi box s 4k niby wszystko ładnie

Krótko i na temat...kupujesz online ten sprzęt, z opcją darmowego zwrotu /paczkomat/...testujesz intensywnie z wgranymi wszystkimi aktualizacjami, powtórzę testujesz intensywnie, masz na to czas do 14 dni...coś nie tak, nie jesteś zadowolony, bez stresu odsyłasz...to wariant z parciem na Netflixa w TV Box-ie [Obrazek: r010.gif]

adriantech napisał(a):Co masz na mysli

Fakt, iż nie pchał bym się w sprzęt o cieniutkich parametrach 2 GB DDR3 / 8 GB, tylko dla możliwości odbioru "certyfikowanego" Netflixa [Obrazek: g070.gif]

Podziękowali: adriantech
Odpowiedz
#5
Nie ma idealnego rozwiązana ani idealnego boxa, zawsze można się do czegoś przyczepić. Jeżeli decydujesz się na oglądanie Netflix to jak już inni pisali box musi mieć certyfikacje i tu chyba najlepszym rozwiązaniem ( choć nie pozbawionym wad ) jest mibox, ramu ma trochę mało ale daje rade. Pamięć można rozszerzyć przez kartę pamięci. Z doświadczenia powiem że Netflix to nie wszystko są też inne ciekawe aplikacje a i można znaleźć dodatkowe zastosowanie dla takiego boxa. Osobiście mam wersję "S", problemów z wifi nie mam (oczywiście wifi na 5 GHz), z załączaniem też nie. Ja kupiłem w Polsce za niecałe 300 zł, są tańsze w chińskich sklepach ale zważać na możliwe cło i brak gwarancji nie wiem czy warto zaoszczędzić parę zł. Kodi po aktualizacji do 18 ma swoje problemy nieraz się zwiesi albo zamknie, wymaga trochę cierpliwości i da się używać. Podsumowując jeżeli zależy ci na wygodzie i Netflix to wybierz boxa z certyfikatem jak chcesz szersze zastosowanie (np używać jako serwera mediów) to wybierz jakiś mini PC ale to już większy wydatek. Tańszych boxow na zwykłym Androidzie bym nie brał pod uwagę, więcej z nimi problemów niż pożytku choć niektórzy sobie chwalą, może mają czas na szukanie rozwiązań problemów.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: adriantech
Odpowiedz
#6
Mam tych boxów kilkanaście, tanich, średnich i nvidia shield. I szczerze powiedziawszy to tak jak @bigtoy napisał nie ma ideału. Jednak mi najlepiej korzysta się z boxów na procku s905x i s912 i CoreELEC. Praktycznie nie korzystam z Androida. Wszystko śmiga aż miło. Na Netflix się obraziłem więc mam w nosie certyfikowane urządzenia (jednak mam w TV aplikację Netflix...). CoreELEC działa wyśmienicie na tanim boxie i nic więcej na dzień dzisiejszy mi nie potrzeba. Nvidia jak dla mnie za droga - no chyba, że chcesz pograć ale taniej wyjdzie kupić taniego boxa i używane ps4. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(19-02-2019, 08:11 PM)Łonogrzmot napisał(a): Fakt, iż nie pchał bym się w sprzęt o cieniutkich parametrach 2 GB DDR3 / 8 GB, tylko dla możliwości odbioru "certyfikowanego" Netflixa [Obrazek: g070.gif]
Można na nim oglądać bez problemów oprócz Netflixa również płatne pakiety z player.pl, Ipla, HBO go itp pokaż mi inny box z wypasionymi 4GB ramu ktory to obsłuży Smile Nie obsłuży właśnie że względu na brak wsparcia DRM, 2GB w zupełności wystarczają, po odpaleniu Kodi jest jeszcze 1GB wolnego także ten... Jedyny problem to mała ilość pamięci ale jeśli ktoś korzysta tylko z powyższych apek do multimediów to w zupełności wystarcza, u mnie jest jeszcze 2 GB wolnego.
Odpowiedz
#8
Farben

Ja podpiąłem posiadanego i od dawna nie używanego huba ze slotem na microSD + 2 dyszki na kartę 32GB i problem z pamięcią rozwiązany a do tego mam jeszcze 3 USB i slot na kartę SD

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
(19-02-2019, 09:27 PM)farben napisał(a):
(19-02-2019, 08:11 PM)Łonogrzmot napisał(a): Fakt, iż nie pchał bym się w sprzęt o cieniutkich parametrach 2 GB DDR3 / 8 GB, tylko dla możliwości odbioru "certyfikowanego" Netflixa [Obrazek: g070.gif]
Można na nim oglądać bez problemów oprócz Netflixa również płatne pakiety z player.pl, Ipla, HBO go itp pokaż mi inny box z wypasionymi 4GB ramu ktory to obsłuży Smile Nie obsłuży właśnie że względu na brak wsparcia DRM

Ja to wszystko doskonale wiem, zupełnie inne było przesłanie mojego skrótu myślowego "tylko dla możliwości odbioru", czyli celowy zakup, wyłącznie dedykowany pod jedną konkretną platformę...nooo to good, że teraz już jest jasność [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz
#10
Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi wybór padl na mi box s 4k jak bym sobie nie radził z nim będę pisał to forum i użytkownicy przede wszystkim jest super wiedziałem że tu na was mogę liczyć
JESTESCIE WIELCY
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości