Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa goldvod co zrobić
#31
Wiadomo że po aktualizacji wtyczki musi działać po to właśnie są robione aktualizacje.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(03-03-2019, 03:58 PM)zm1c4l napisał(a): po aktualizacji wtyczki musi działać po to właśnie są robione aktualizacje.

Ale My tutaj nie o logice w wersji dla "ubogich", tylko o przekazywaniu pozytywnych informacji, czujesz ten niuans, czy jeszcze nie bardzo?  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#33
(03-03-2019, 02:59 PM)Łonogrzmot napisał(a): Czemu nie piszecie, iż po ostatniej automatycznej aktualizacji wtyczki GoldVodTV, do wersji 3.0.2, w Kodi 18, WSZYSTKO DZIAŁA wreszcie IDEALNIE [Obrazek: a025.gif]

Może dla tego, że aktualizacja dopiero co się pojawiła, a info o tym nie ma nawet na stronie Gold...
Możesz się cieszyć byłeś z tą informacją pierwszy.
Odpowiedz
#34
(03-03-2019, 05:22 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(03-03-2019, 03:58 PM)zm1c4l napisał(a): po aktualizacji wtyczki musi działać po to właśnie są robione aktualizacje.

Ale My tutaj nie o logice w wersji dla "ubogich", tylko o przekazywaniu pozytywnych informacji, czujesz ten niuans, czy jeszcze nie bardzo?  [Obrazek: k045.gif]
Z pozytywnych informacji to goldvod zawsze działał na wtyczce mtvguide nawet gdy główna wtyczka goldvod padła.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: Łonogrzmot
Odpowiedz
#35
W Cherry działał też jako osobna wtyczka od dobrych kilku miesięcy Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#36
(04-03-2019, 07:56 PM)GalAnonim napisał(a): W Cherry działał też jako osobna wtyczka od dobrych kilku miesięcy Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka


Owszem dzaiła w Cherry od kilku miesięcy, ale przeoczyłaś to że problem dotyczył Kodi 18, a jak widać masz 17.6 gdzie nie było problemu.
Wszystko już OK i to najwazniejsze.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Wiem o czym piszę bo sam wtyczkę aktualizowane na kodi 18 kilka miesięcy temu i udostępniłem dla cherry Smile Nawet nie wiedziałem do niedawna że ktoś ma jeszcze problemy z odpaleniem tej wtyczki na kodi 18 aż też post się nie pojawił

Podziękowali: MarBlo
Odpowiedz
#38
To dobrze wiedzieć, ale może zaktualizuj wersję Kodi w swoim profilu bo pokazuje się 17.6 i to brałem pod uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości