Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buforowanie Kodi 18
#1
Problem mam z zamulającymi filmami i serialami, nawet jak się zsynchronizuje z openload. Próbowałem buforować przy wersji 17,6 ale wtyczki nie chciały ruszyć przy instalacji repo. pomyślałem, że może w 18 będzie to poprawione, albo dostęp łatwiejszy, ale tu niestety to samo. Internet hula jak złoto 240Mbps, urządzenie do tv podłączone Lenovo thinkcentre m92, przy 1080p to nie ma mowy o oglądaniu. Telewizor 4k, amplituner, nagłośnienie i wszystko klops, bo muli. Czy ktoś już to ogarnął?
 Jeśli gdzieś popełniłem błąd to naprowadźcie proszę. Do tej pory na forum się nie udzielałem, Kodika używam od dawna, a na wszelkie udogodnienia jestem bardzo chętny.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
2 kluczowe słowa, które ułatwią Ci życie i usuną buforowanie - REAL DEBRID. Polecam za czteropak piwa miesięcznie masz dostęp do większej ilości serwerów premium plus chmura torrentowa. Możesz spiąć to np z FanFilm lub używać z naszą wtyczką. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: KenMcCoy
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ten Real debrid to działa tylko z torrentami co pobierze się tak? To coś innego niż standardowe wtyczki do tv i filmów?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#4
Nie, działa nie tylko z torrentami. Ma wiele źródeł które są lepiej buforowane. Działa m.in. z fanfilm i pochodnymi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
No to bierzemy się za instalkie i potestujemy jak to chodzi Wink
Odpowiedz
#6
Dla FanFilm nie musisz nic instalować - wystarczy tylko w resolverze ustawić realdebrid
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No to mam pierwszy zonk, konto RD założone i opłacone. Próbuję zainstalować wtyczkę jak admini nakazali wg podręcznika, a tu sraczka po wprowadzeniu nazwy kodiwpigulce.pl i pootwierdzeniu przyciskiem OK. wyskakuje komunikat, że połączenie z serwerem jest niemożliwe i czy dodać źródło tak czy siak. Oczywiście otworzyć przy instalce z pliku zip nie ma możliwości otwarcia. Jak wróciłem do dodanych źródeł, to wyskakuje komunikat, że Nieudane połączenie z serwerem.
Pomocy, help, hilfe, wtf ???
Odpowiedz
#8
A czemu wprowadzasz kodiwpigulce.pl?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wprowadzamy adres DOKŁADNIE By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
SOA - u mnie działa.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu masz zipa bezpośrednio do repo

Podziękowali: KenMcCoy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości