Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMART IPTV
#21
(12-03-2019, 11:34 AM)Aqent napisał(a): Wpisuje raz taki, raz taki i oba pokazuje mi się informacja ze adres mac jest niepoprawny

Sprawdź czy nie wpisujesz adresu MAC Bluetooth.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Odpowiedz
#23
(12-03-2019, 11:50 AM)Aqent napisał(a): Nie czytasz co piszę, płaciłem po kilka razy raz z tego adresu mac , raz z innego i cały czas ten sam komunikat ze adres mac jest niepoprawny

Nie, tego nie pisałeś...za to jeszcze niedawno pisałeś, że nie wiesz gdzie i jak odczytać adres MAC w swoim Box-ie, a teraz "już" kilka razy "płaciłeś", coś konfabulujesz [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#24
(12-03-2019, 11:49 AM)jerzyk17 napisał(a):
(12-03-2019, 11:34 AM)Aqent napisał(a): Wpisuje raz taki, raz taki i oba pokazuje mi się informacja ze adres mac jest niepoprawny

Sprawdź czy nie wpisujesz adresu MAC Bluetooth.

Nie wpisuje adresu blu.
Tam są 3 adresy
Jeden właśnie ethernet
drugi - chyba urządzenia
trzeci-blu- 
Może być zablokowany ten mac na tym urządzeniu przez innego użytkownika, kupiłem na allegro -może poprzedniemu użytkonikowi zablokowali oddał a sprzedawca ten mi wcisnął'

(12-03-2019, 11:59 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-03-2019, 11:50 AM)Aqent napisał(a): Nie czytasz co piszę, płaciłem po kilka razy raz z tego adresu mac , raz z innego i cały czas ten sam komunikat ze adres mac jest niepoprawny

Nie, tego nie pisałeś...za to jeszcze niedawno pisałeś, że nie wiesz gdzie i jak odczytać adres MAC w swoim Box-ie, a teraz "już" kilka razy "płaciłeś", coś konfabulujesz [Obrazek: a015.gif]

Po prostu mnie już to denerwuje, zapłaciłem za coś co nie działa w pełni, kodi działa bez problemu a to gówno jakim jest iptv nie,
Odpowiedz
#25
A sprawdź czy możesz wyłączyć np. Bluetooth i kartę Wifi a połączyć się przez ethernet i wtedy wpisać adres MAC karty ethernet.
Odpowiedz
#26
wifi wył,blu też, połączyłem się przez kabel i nic, chce opłacić,wpisuje adres mac ethernet, loguje mnie do paypal, klikam zapłać, niby zapłacone, ale jak ponownie chce zapłącić to pisze mi ze mac niepoprawny, myślę ze to urzadzenie zostało zbanowane,albo to wina oprogramowania andoida 9
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(12-03-2019, 01:50 PM)Aqent napisał(a): klikam zapłać, niby zapłacone, ale jak ponownie chce zapłacić to pisze mi ze mac niepoprawny

Może to tylko takie "zabezpieczenie", abyś nie płacił w "kółko" za to samo [Obrazek: e025.gif]
Odpowiedz
#28
(12-03-2019, 02:39 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-03-2019, 01:50 PM)Aqent napisał(a): klikam zapłać, niby zapłacone, ale jak ponownie chce zapłacić to pisze mi ze mac niepoprawny

Może to tylko takie "zabezpieczenie", abyś nie płacił w "kółko" za to samo [Obrazek: e025.gif]

Myślę ze oprogramowanie jest zjebane, YT chodzi,kodi chodzi, ale jak chce wejść do sklepu google play, to mrugnie obraz i powraca do menu,
z tym iptv to już nawet nie chce nic robić zeby się nie denerwować
Odpowiedz
#29
"klikam zapłać, niby zapłacone, ale jak ponownie chce zapłacić to pisze mi ze mac niepoprawny"

no a co sie dziwisz skoro nie masz aplikacji zainstalowanej na smart tv i adresu mac nie ma w bazie

probowałem cie przeprowadzic ale ......................................................xxxxxxxxx
Odpowiedz
#30
(12-03-2019, 03:12 PM)Aqent napisał(a): z tym iptv 

Możesz wrzucić dokładnego linka do tej aplikacji IPTV, którą zainstalowałeś na swoim Box-ie, lub chociaż jej pełną nazwę  [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości