Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
#51
Exclamation 
(17-03-2019, 07:10 PM)Tomek napisał(a): W repo u mnie nowa wersja - b23 - zmieniłem numerację, a więc wymagana jest ręczna aktualizacja wtyczki. Dotychczas była dailyxxxxxx a obecnie będzie zgodna z nuemracją wersji beta + dailxxxxx - co pozwoli na ładne aktualizacje w górę.

Gdzieś przy ostatnich... kilku aktualizacjach umknęło mi to, żeby się tego trzymać. Nastąpił dziś powrót do właściwej numeracji czyli "0.14.0~beta23.20190330".
Wszystkie 3 osoby które korzystają, proszone są o update ręczny Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Tomek a mogę prosić o zmianę nazw reszty zipów np: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. o dodanie z przodu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo teraz auto aktualizacja wymusza wersję By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Moim skromnym zdaniem tak powinno być : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i wtedy auto aktualizacja będzie łapać po dacie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#53
Zmienię, ale i tak trzeba będzie ręcznie zaktualizować. Bo wersję że złą numeracją już masz zainstalowaną przecież... A następne już będą prawidłowo. Umknęło mi to. Jak już mówiłem.... Używacie na własną odpowiedzialność
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#54
Zrobione.

Podziękowali: sky02
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#55
Witajcie ja jak zwykle z pytaniem, używam wersji 0.14.0~beta23.20190331 i powrócił mój ukochany błąd, więc czyszczenie pamięci podręcznej i na Windows czasem zadziała na LibreELEC nic nie pomaga i zastanawiam się czy tylko ja taki durny jestem, czy też muszę ten Ofline-Kodi zainstalować Tongue

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#56
Rozumiem, że jakby problem tylko u mnie Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
U mnie działa - spróbuj otworzyć Issue u CastagnaIT - z pełnym logiem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#58
Panowie od dłuższego czasu po aktualizacji Netflixa nie mogę poprzez Kodi otworzyć żadnego filmu. Kodi mam na playerze z systemem LibreElec, system najnowszy - 9.0.1, Netflix też najnowszy. Problem z Netflix na moim Kodi polega na tym, że jak loguje się do konta, wchodzę na jakiś film, jak chcę go obejrzeć to chwilę mieli i nic film nie rusza. Problem zaczął się od momentu aktualuzacji Netflix do najnowszej wersji, gdy Netflix wprowadził jakieś zmiany i z poziomu Kodi nie można było zalogować się na konto, po kilku dniach wyszła aktualizacja i bez problemu można wejść na konto, tylko ja nie mogę nic odpalić, ma ktoś taki problem ?
Odpowiedz
#59
Wczoraj zainstalowałem jakąś wersje nie pamiętam juz wersji zalogowałem się ale po odpaleniu filmu czy serialu dostawałem info że coś nie tak z moimi danymi zainstalowałem inna wersje i działa później ci sprawdze co to za wersja.
Odpowiedz
#60
A próbowałeś usuwać dane wtyczki Netflix z katalogu profilu?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości