Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup - Pilot BT ew. RF z voice control i dobrym gyro (Air mouse).
#11
Kurde dzięki. Nie załapałem, że w rosmanie mogą takie rzeczy.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Oblatalem rosmany i nie ma nigdzie już box ów. Na pytanie, gdzie mogę znaleźć w jakimś sklepie, pani mi odp., że nigdzie. Pewnie pytań mieli setki bo faktycznie cenią miód malina.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

(13-04-2019, 05:38 PM)Łonogrzmot napisał(a):
fxmann napisał(a):A za 249 to w PL

akcesoria

Tak dobra cena, tylko do 15 kwietnia w Rossmannie...a akcesoria, chyba wystarczy jakiś Wireless Remote Control Keyboard Air Mouse

[Obrazek: 2018012416071415235.jpg]
Oblatalem rosmany i nie ma nigdzie już box ów. Na pytanie, gdzie mogę znaleźć w jakimś sklepie, pani mi odp., że nigdzie. Pewnie pytań mieli setki bo faktycznie cenią miód malina.


Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
(14-04-2019, 11:17 AM)fxmann napisał(a): Oblatalem rosmany i nie ma nigdzie już box ów. Na pytanie, gdzie mogę znaleźć w jakimś sklepie, pani mi odp., że nigdzie. 

No cóż, trzeba było nie oblatywać, tylko od razu sprawdzać czy są dostępne online, z opcją dostawy/odbioru w wybranej drogerii, a tak to teraz:

[Obrazek: 5647446c0ea63.jpg]
Odpowiedz
#14
Udało się kupić w przypadkowym Rozmanie Smile [Obrazek: d398ef68f8763530e70bdc03ba2fea7f.jpg]

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
(14-04-2019, 02:41 PM)fxmann napisał(a): Udało się kupić


[Obrazek: comment_ap8PuyTC0YHv7j5JtdtwfcTmvFscicQV,w400.jpg]
Odpowiedz
#16
No to teraz czas na konfigurację Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(14-04-2019, 03:37 PM)mjw napisał(a): No to teraz czas na konfigurację Smile
Wieczorem przysiąść muszę. Jakiegoś taniego VPN polecasz? Czy Netflixa idzie ustawić żeby chodził, tak jak jakieś canal plusy i inne płatne, ale za.....

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
(14-04-2019, 04:07 PM)fxmann napisał(a): Czy Netflixa idzie ustawić żeby chodził

Masz teraz certyfikowany sprzęt, wystarczy się zalogować [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#19
Po tygodniu użytkowania powiem, że mi box to kupa. Przez dwa dni odtwarzanie HBO go i Netflixa było ok. Później zaczęły się robić jaja w postaci scinania obrazu i dźwięku. Tv darmowa internetowa też jakaś kratkowata. Internet u mnie ok, ale oglądać się jednak nie da. Na początku po wypakowaniu pobrałem aktualizacje,a internety to przez WiFi. Ktoś wie co to może być?

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#20
Zacząłbym od podłączenia neta po kablu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości