Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sport365
#1
Witam!
Mam problem z ta wtyczka sport365 a mianowicie po uruchomieniu i odpaleniu jakiegoś linka z meczem wyskakuje mi błąd,posiadam dwa smart box z androidem ,na drugim wgrane jest to samo i śmiga a na pierwszym nie chce moze ma coś wspólnego z tym Kodi six bo cały czas pisze ze dostepna aktualizaja aktualizuje ale to nic nie daje.Jak to rozwiazać?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tutaj jest też wtyczka do Sport365, nie sprawdzałem ale może działa lepiej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Po aktualizacji, z repozytorium, do którego link wrzucił czcigodny @mjw, wtyczka Sport365, w Kodi 18.2 działa... [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#4
A ja mam pytanie odnośnie właśnie Sport365, które wysłał kolega kilka postów wyżej gdy włączam Sport365 pojawia się ta wtyczka tylko jak włączam Sport365 live to wyskakuje napis, żebym sprawdził coś w logach ikonka jest biały X na czerwonym tle wg. mnie jest to błąd. Proszę o pomoc Smile
Odpowiedz
#5
Kiedy wyskakuje ten błąd? Odpaliłem jakiś losowy mecz i działa. Pokaż logi błędu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(04-05-2019, 02:56 PM)DamienJuggalo napisał(a): Sport365
wg. mnie jest to błąd.

Jak to dobrze, że w domyśle jest odniesienie do męczarni  z Kodi + wtyczki na Windowsie...pod czystym Androidem przedmiotowy Sport365 Live działa good, sprawdzone przykładowo na meczu piłki nożnej z ligi węgierskiej, samo słuchanie komentarza w tym języku, dostarcza sporego ubawu [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(04-05-2019, 03:55 PM)mjw napisał(a): Kiedy wyskakuje ten błąd? Odpaliłem jakiś losowy mecz i działa. Pokaż logi błędu.

U mnie kompletnie nic nie działa tylko wtyczka Fili.cc i tyle to działa....

Właśnie włączyłem na innym komputerze i tam działa...
Odpowiedz
#8
Mi działa Sport365 - zainstalowałem stąd: repository.bugatsinho-2.3

Podziękowali: heniek-997
Odpowiedz
#9
Przestało działać mieli mieli i nic?
Odpowiedz
#10
(17-05-2019, 09:46 AM)koper napisał(a):  i nic?

Gdzie? kiedy? jakie nic?

Pierwsze z brzegu...11:00 ATP Masters Rome English HQ, Tennis Italy - ATP Masters Rome - Clay Link 1
Bez najmniejszego problemu, odtwarza od pierwszego kliknięcia  [Obrazek: n022.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości