Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat GO Ciągłe Buforowanie
#1
Witam od jakiegoś czasu pojawił mi się problem z wtyczka Polsat Go na Kodi ,mianowicie po kliknięciu na wybrany kanał występuje ciągle buforwanie pliku ,dodam iz nie jest to problem z internetem bo na innych wtyczkach śmiga aż miło .....
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
a jest w ogóle wtyczka Polsat Go do KODI ??
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#3
Z tego co się orientuje to nie ma.
Odpowiedz
#4
Sorki zle się wyraziłem, to nie jest wtyczka do kodi, a aplikacja Polsatu ktora działa na androidzie i którą można zainstalować na tv boxie do tej pory chodziła bezproblemowo...
Odpowiedz
#5
(09-09-2019, 12:06 PM)hajnel napisał(a): Sorki zle się wyraziłem, to nie jest wtyczka do kodi, a aplikacja Polsatu ktora działa na androidzie

No to następnym razem weź się ogarnij przed napisaniem, bo tylko "chaos" dezinformacyjny wprowadzasz...wystarczy poczytać opinie "pod" aplikacją w Google Play, plus zalecany kontakt z ICOK Polsatu, wyczyścić pamięć podręczną, dane aplikacji, restart, ponownie zalogować  [Obrazek: k030.gif]
Odpowiedz
#6
(09-09-2019, 04:34 AM)p3t3n3t napisał(a): a jest w ogóle wtyczka Polsat Go do KODI ??

jest w repo mbebe
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Teraz to i ja wiem, że jest dzisiaj znalazłem, ale jakoś mi nie chce działać Sad
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#8
działa
Odpowiedz
#9
Działa @mbebe podsunął rozwiązanie, tak czy siak moja wina Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#10
Mi nie do końca działa. Po włączeniu dowolnego kanału działa on z kilkanaście- kilkadziesiąt sekund, zawiesza się, po czym po 1-3 minut włącza się z powrotem. Lecz i wtedy nie jest dobrze bo w losowych momentach następują krótkie przeskoki, np. jest sobie reklama, urywa się w połowie i leci następna. Używam kodi 18.4 na Raspberry Pi4B.
Ps. Kanał zawiesza się gdy czas na pasku odtwarzania będzie 03:05:05/03:00:00.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości