Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
Jaka wersja wtyczki?

Podziękowali: bartekowski
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Netflix 0.13.23, autor: libdev + jojo + asciidisco
Wybierając 'aktualizuj', dostaję info, że wtyczka jest aktualna.
Odpowiedz
no i tak ma być, bo ta wtyczka od dawna nie powinna działać. To stara wersja, od dawna nie wspierana
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Nie wiem jak mam Wam dziękować! Wszystko gra po instalacji z linku!

Sprawa była naprawdę ważna - chodzi wszak o bajki dla córki: Pszczółka Maja, Masza i Niedźwiedź itp.

Bardzo dziękuję raz jeszcze! Nie myślałem, że dziś wieczorem będzie bajka na dużym ekranie...

Jeszcze w innym miejscu zapytam o Eleven Sports, bo też mi nie działa od dłuższego czasu.
Odpowiedz
No Masza i niedźwiedź to podstawa. Też swego czasu nie dało się bez tego żyć.

Podziękowali: bartekowski
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam serdecznie, wszystko u mnie działało rewelacyjnie. Musialem przywrocic telewizor sony XF9005 do ustawień fabrycznych. No i teraz niestety netflix juz nie działa wywala błą dreguest failed validation during key exchange, ale chyba cos jest nie tak w widevine bo wchodze w ustawienia InputStream Helper i tam przy widevine _ NOT FOUND. Czy ktoś pomoże, jak to naprawić. Androit tv 8.0.0. Teraz zaluje ze tv do ustawień fabrycznych przywrociłem. Dodam tylko ze oficjalna aplikacja ze sklepu google działa. Tylko na kodi nie działa. Ogladałem na kodi bo mozna tam wyłaczyc to nieszcęsne DV.

Czy Ktoś pomoże????
Odpowiedz
A jaki masz problem z DV na Netflixie? Również mam XF9005 i nie zauważam żadnych problemów.
Odpowiedz
(11-01-2020, 10:11 AM)zuku1786 napisał(a): A jaki masz problem z DV na Netflixie? Również mam XF9005 i nie zauważam żadnych problemów.

Jest bardzo ciemny i zółty, jak odpaliłem film na kodi z HDR o wiele lepiej.
Odpowiedz
@rnb.soul  W Kodi, przedmiotowa wtyczka Netflix wersja 0.16.2 z repozytorium CastagnaIT, nie działa na żadnym posiadanym odbiorniku TV / nie Sony / z systemem Android TV 9...za kazdym razem wyrzuca błąd: Netflix zwrócił poniższy błąd Request failed validation during key exchange

Natomiast wyżej wskazana wtyczka, bez najmniejszego problemu działa na urządzeniach, z "klasycznym" systemem Android 9, z ustawieniami:

[Obrazek: c43a7df91191ac63.jpg]

Działa bez uwag, pomimo komunikatu jak widać poniżej:

[Obrazek: 61fb359ecbb72848.jpg]


Błąd wtyczki, czy jednak celowa "blokada" Kodi ze strony Netflixa, w odbiornikach TV, które nie mają oficjalnej rekomendacji  Netflixa, a są to raptem tylko trzy firmy, i tylko kilkanaście modeli [Obrazek: n010.gif]


zuku1786 napisał(a):A jaki masz problem z DV na Netflixie?

No właśnie, @rnb.soul przecież w oryginalnej aplikacji Netflixa, obraz w Dolby Vision jest rewelacyjny!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości