Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wp pilot
#51
Zastosowałem metodę z dzisiejszą poprawką. Na razie działa wp pilot, ale nie wyłączałem komputera i nie uruchamiałem jeszcze raz kodi, nie czyściłem ciasteczek ccleaner-er. Czy ktoś wie, czy czeka mnie "ciemność" jeśli zrobię cokolwiek o czym napisałem w poprzednim zdaniu. W całej tej zabawie z kodi i wp pilot, chodzi mi o nie patrzenie na denerwujące i nie interesujące mnie reklamy internetowe (na czym wp zarabia, co jest oczywiste).

Do wklejania ciągu znaków użyłem skrótu Ctrl v.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Jeśli nie zalogujesz się ponownie przez przeglądarkę do wp pilot wszystko będzie działać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#53
Odpowiedz
#54
Już Ci odpisywałem na Facebooku, wystarczy, że użyjesz aplikacji Yatse na telefonie z androidem - to aplikacja do sterowania Kodi. Wtedy wkleisz sobie ten ciąg znaków.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#55
Na Rpi4 LibreELEC brak aktualizacji wtyczki do 0.1.1 (Jedyna dostępna wersja to 0.1.0). Nie wiem czy to ogólny brak czy jedynie na moim urządzeniu jej nie wykrywa.
Odpowiedz
#56
Wyszukaj aktualizacje ręcznie na liscie dodatków

Podziękowali: Arsal
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
(27-10-2019, 06:04 PM)Arsal napisał(a): Na Rpi4 LibreELEC brak aktualizacji wtyczki do 0.1.1 (Jedyna dostępna wersja to 0.1.0). Nie wiem czy to ogólny brak czy jedynie na moim urządzeniu jej nie wykrywa.
Rowniez nie mam aktualizacji. Recznie w dodatkach tylko wersja 0.1.0
Odpowiedz
#58
Jest wszędzie dostępna najnowsza wersja, wystarczy WYSZUKAĆ AKTUALIZACJĘ w repozytorium: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
a nie aktualizuj we wtyczce.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#59
(27-10-2019, 06:24 PM)mjw napisał(a): Wyszukaj aktualizacje ręcznie na liscie dodatków

Bangla! Sliczne dzieki mistrzu!
Odpowiedz
#60
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości