Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktos pomoze świezakowi
#1
Wink 
Witam jestem nowy na forum i tak samo swiezak w tym temacie od tygodnia posiadam MI Box S 4K i niestety już sie na nim trochę zawiodłem ponieważ nie obsługuje DTS HD Masters  ale jakoś przeżyje wymienię za jakiś czas.

Boxa kupiłem w celu oglądania za pomocą Kodi filmów z dysku sieciowego ale tak samo z dla Spotify YT oraz Castowania z telefonu.
Na forum zauważyłem ze można oglądać darmowo również kanały telewizyjne C+, czy ktoś mógł by mnie nakierować na odpowiedni wątek tego forum jak zainstalować te dodatkowe wtyczki aby ta telewizja działała.
Chciałbym w pełni wykorzystać tego boxa nauczyć się jak poruszać obsługiwać Kodi i wykorzystać ich możliwości.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na darmowe C+ raczej nie licz ale za parę złotych sa serwisy oferujące iptv takie jak np teleelevidenie i wtedy konfigurujesz sobie dodatek pvr iptv simple client według naszego poradnika i masz ok 200 kanalow.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Jakie to są kanały ? I jaki koszt ?
Odpowiedz
#4
3€/MSC i wszystkie kanały dostępne na polskich platformach
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(06-11-2019, 08:28 PM)mjw napisał(a): Na darmowe C+ raczej nie licz ale za parę złotych sa serwisy oferujące iptv takie jak np teleelevidenie i wtedy konfigurujesz sobie dodatek pvr iptv simple client według naszego poradnika i masz ok 200 kanalow.

ok rozumie nic za darmo a sa jakies serwisy ktore daja jakis dostep testowy na pare godzin chcialbym najpierw sprawdzic jak to dziala i jak to konfigurowac 3 euro na miesiac to nie duza a sa w tej cenie tez kanaly PPV?
Odpowiedz
#6
Teleelevidenie daje dostęp testowy chyba na 12 lub 24h. PPV tez jest.
Zaloz tam konto i napisz w formularzu, ze chciałbyś test.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(06-11-2019, 09:58 PM)mjw napisał(a): Teleelevidenie daje dostęp testowy chyba na 12 lub 24h. PPV tez jest.
Zaloz tam konto i napisz w formularzu, ze chciałbyś test.

Ok dzieki a w ktorym miejscu znajde instrukcje jak dodac to by dzialało przez KODI
Odpowiedz
#8
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko w miejscu przykładowej listy dodajesz tę z teleelevidenie
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Jak opłacisz konto będziesz mial adres list. EPG i Loga: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie potrzeba VPN.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości