Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
witam po aktualizacji corella na czerwony bo rzadko uzywam mam problem gdy otwiera mi film w 1080 w mkv to obraz jest pikseloza zamiast normalnego obrazu nie jest to wina formatu raczej bo otworzylem w 480 i dzialal oraz 720 w avi i tez dziala normalnie jest problem chyba z 1080 przed aktualizacja normalnie smigaly filmy cos trzeba zmienic jakies kodeki czy cos? prosze o pomoc
zdjecie w zalaczeniu:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



cofnalem wersje i tez mam problem przy tym foramcie 1080p a na androidzie dziala w czym moze byc problem

mecoool W nie uciagnie 1080 ?

720 otwiera przy 1080 albo klatki albo zetnie na amen
(11-11-2019, 08:19 PM)Lampardzino napisał(a): cofnalem wersje i tez mam problem przy tym foramcie 1080p a na androidzie dziala w czym moze byc problem

Ten konkretny odcinek tak ma. Nic nie kombinuj. U mnie jest to samo. W Kodi na android działa a w Coreelec nie da się oglądać.

Edit:
Na CoreElec dla tego serialu dobrze działa plik S01E03.PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KRT.mkv
Dodałem poradnik jak skonfigurować Tvheadend z CoreELEC aby zrobić serwer telewizji oraz nagrywarkę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: DenDy
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(12-11-2019, 12:44 AM)jerzyk17 napisał(a):
(11-11-2019, 08:19 PM)Lampardzino napisał(a): cofnalem wersje i tez mam problem przy tym foramcie 1080p a na androidzie dziala w czym moze byc problem

Ten konkretny odcinek tak ma. Nic nie kombinuj. U mnie jest to samo. W Kodi na android działa a w Coreelec nie da się oglądać.

Edit:
Na CoreElec dla tego serialu dobrze działa plik S01E03.PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KRT.mkv

jerzyk ale probowalem tez drugi odcinek i to samo bylo
(12-11-2019, 02:33 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W czym to może nam pomóc jak oglądamy listy z teleevidenie lub plusx?
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Choćby nagrywanie
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
I gdzie to wtedy się nagrywa? Na boxie? Pytam bo generalnie nie rozumiem istoty działania tego dodatku. Do czego generalnie mógłbym go użyć.
# Kodi rządzi #
(12-11-2019, 04:46 PM)Lampardzino napisał(a):
(12-11-2019, 12:44 AM)jerzyk17 napisał(a): Na CoreElec dla tego serialu dobrze działa plik S01E03.PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KRT.mkv

jerzyk ale probowalem tez drugi odcinek i to samo bylo

A czy Twój drugi odcinek miał w swojej nazwie S01E02.PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KRT.mkv?
U mnie teraz wszystkie trzy odcinki działają na CoreElec, ale wszystkie mają w nazwie:
...PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-KRT.mkv.

Plik, który nie odtwarzał się na CoreElec skasowałem.
Dałeś zdjęcie z początku trzeciego odcinka to dostałeś konkretną odpowiedź.
To nie jest problem z CoreElec tylko z plikami, które pobrałeś.
Witam.
Nie wiem za bardzo co się dzieje. Ale po kolei, zainstalowałem coreelec, uruchomił się, zacząłem sobie wszytko ustawiać i zapytał o restart po wpisaniu adresu do listy iptv i tu pojawił się problem.
Coreelec już nie wstał i uruchamia się tylko android.
Model to KM9pro

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości