Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(19-12-2019, 06:46 PM)adrt8v napisał(a): Jest najbardziej przejrzysta i wygodna.

Być może w kategorii "za free", ale nie polemizuję, dział "Core coś tam", nie moja bajka... [Obrazek: e020.gif]

adrt8v napisał(a):Otwieram tą wtyczkę i mam całą listę z widocznymi programami co i gdzie leci.

Ooooo faktycznie, imponujące [Obrazek: k045.gif]

Okay, wolny wybór, kończymy ten OT [Obrazek: e030.gif]
REKLAMA:



Skoro jesteś taki fachowiec to doradziłbys w takim razie jakieś zastępstwo tej wtyczki, a tylko zostawiasz dwa dodatkowe posty do kolekcji nic nie rozwiązujące problemu.
# Kodi rządzi #
(19-12-2019, 06:59 PM)adrt8v napisał(a): nie rozwiązujące problemu.

Bo Ja nie mam żadnego problemu, czujesz już ten niuans, czy jeszcze nie? [Obrazek: s025.gif]

Zapewne jest szeroki wybór aplikacji/wtyczek IPTV, ale to już twój wybór [Obrazek: a010.gif]
@adrt8v ta wtyczka to ciężki kombajn, który ledwo daje radę na Nvidia Shield. Co nie tak jest z Simple Client, który jest lekki i też możesz mieć z widokiem programów od razu?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(19-12-2019, 06:46 PM)adrt8v napisał(a): Jest najbardziej przejrzysta i wygodna. Otwieram tą wtyczkę i mam całą listę z widocznymi programami co i gdzie leci.
Dokładnie to samo masz przecież w iptv Simple client...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(19-12-2019, 07:10 PM)Tomek napisał(a):
(19-12-2019, 06:46 PM)adrt8v napisał(a): Jest najbardziej przejrzysta i wygodna. Otwieram tą wtyczkę i mam całą listę z widocznymi programami co i gdzie leci.
Dokładnie to samo masz przecież w iptv Simple client...

OK. Przekonaliscie mnie tylko jest jedną rzecz, z którą nie mogłem sobie wcześniej poradzić. Otóż, można tak ustawić że włączając telewizję na skórce confluence pokazuje mi się od razu przewodnik z wyglądem jak w mtv guide? Lista kanałów z widokiem stacji co leci na nich. Jeśli tak to proszę o wskazówkę jak to ustawić.
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Olej tę skórkę. Zainstaluj Arctic zephyr... Ciesz się pięknem kodi na coreelec

Podziękowali: adrt8v
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Arctic zephyr? Nie widzę jej do pobrania w dodatkach. Muszę oddzielnego zipa dać?

Znalazłem dwie wersje to dać zephyr 2 czy pierwszy?
# Kodi rządzi #
@adrt8v oczywiście Arctic Zephyr 2

Jedynka jest pod kodi 17
Dzięki za sugestie nowej wtyczki. No to działamy Smile
# Kodi rządzi #


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości