Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM3 - jakie opinie ?
#1
Panowie, jak to jest z tym boxem Mecool KM3 ? Jeżeli jest reklamowany że ma certyfikację Googla to czy Netflix, HBO Go będzie na tym działać bez problemu ? Ktoś go już ma ? używa ? Jakie generalnie macie opinie o tym boxie ? Tak myślę czy po świętach nie zrobić sobie małego prezentu i ten model akurat mnie zainteresował. Chyba że jest coś o podobnych lub lepszych parametrach w tej cenie ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2


Podziękowali: muzior
Odpowiedz
#3
Certyfikacja google, a Netflix to co innego. HBO GO zadziała, Netflix jeśli już to w SD, ewentualnie w CoreELEC w 720p.

Podziękowali: muzior
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Odpowiedzieć musisz sobie sam na to pytanie. Twój mecool z tym, że na CoreELEC u mnie działa do dziś bez problemów. Jeśli zauważasz czego Ci brakuje to poszukaj tego w nowym boxie. Smile
Fajne i tanie są boxy z s905x3 i postawionym CoreELEC. Sam zamówiłem takiego budżetowca za ok 30 euro. Za parę dni będzie u mnie.
Zamiast tego mecoola mam beelinka z ATV i procesorem s905x2, działa Netflix w 4k Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Jeżeli masz tv FHD i nie zależy Ci na Netflix w 1080p to moim zdanie M8S Pro+ z CE w zupełności wystarczy. Swojego już katuję 2,5 roku i muszę przyznać że to sprzęt nie do zdarcia. Najlepiej wydane 35e w życiu Wink

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
"A ten Belink z linku posiada pewne wsparcie Netflixa" To też nie tak. Belink ma porostu dobrych programistów, czytaj hackerów, bo tak naprawdę nie posiada certyfikatu Smile Nasz Polski Ferguson udaje Nvidje i jakoś to przechodzi. Przez pewien czas próbowałem to rozgryźć, ale dałem sobie spokój. Jednak nie moja liga. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
(23-12-2019, 11:10 PM)sky02 napisał(a): "A ten Belink z linku posiada pewne wsparcie Netflixa" To też nie tak. Belink ma porostu dobrych programistów, czytaj hackerów, bo tak naprawdę nie posiada certyfikatu Smile Nasz Polski Ferguson udaje Nvidje i jakoś to przechodzi. Przez pewien czas próbowałem to rozgryźć, ale dałem sobie spokój. Jednak nie moja liga. Pozdrawiam.

Czyli można domniemywać że tak jak kiedyś w przypadku Mecoola na którym Netflix śmigał bo udawał MiBoxa mogą i zablokować Belinka  Big Grin To dziękuję, odpuszczę temat  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości